موضوعات
مازندران

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 33118680 [9 تا 12 به استثنای روزهای تعطیل] [هم استانی‌های گرامی در ستون صدای همشهری می‌توانند مشکلات محیط زندگی خود یا ضعف‌های مدیریتی را بازتاب دهند و پیگیر مشکلات استان باشند. علاقه مندان می‌توانند از طریق تلفن و رایانامه مشکلات و دیدگاه‌های خود را در استان بازتاب دهند.]
1396/06/19
   خودروهای غیرآژانسی در آژانس‌ها
حضور خودروهای غیرآژانسی در آژانس‌ها در برخی موارد سبب بروز مشکلاتی برای مسافران می‌شود. بسیاری از این خودروها که رانندگان آن‌ها در اوقات فراغت و پس از شغل اول خود در آژانس مشغول فعالیت می‌شوند، به بهانه اختصاص نیافتن سهمیه بنزین کرایه بیشتری دریافت می‌کنند. در تماس با آژانس‌ها هم نمی‌توان مشخص کرد که کدام خودرو برای سرویس‌دهی اعزام شود. نظارت بر فعالیت آژانس‌ها به توجه بیشتری نیاز دارد.
خداشناس-بابل
  
نصب گاردریل در بالازیراب

نداشتن گاردریل یا بلوک‌های میان جاده در محدوده بالازیراب باعث شده که احتمال بروز تصادف در این منطقه بسیار بالا باشد و هرچند وقت یک‌بار نیز تصادف‌های شدیدی در آن رخ دهد. این معضل فقط در یک مسیر حدود یک کیلومتری دیده می‌شود و باقی مسیر چه در داخل شهر و چه در محدوده خارج شهر جداشده هستند. لطفا مسئولان شهر زیراب یا اداره راه و شهرسازی برای نصب گاردریل و ایمن کردن این محدوده اقدام کنند.
فرهادی-سوادکوه
  
اولویت در حل معضل زباله

یکی از مشکلات مهم آمل معضل زباله است. در هفته‌های اخیر اظهارنظرهای زیادی در مورد تهدیداتی که ساخت سد هراز می‌تواند داشته باشد منتشر شد که عمده این تهدیدات به کوه زباله آمل در جاده هراز ارتباط دارد. چند سال است که بحث ساماندهی زباله در آمل مطرح است، اما آن‌قدر اقدام مناسب انجام نشد که به بحران رسیدیم. لطفا مسئولان حل مشکل زباله را در اولویت اصلی خود قرار دهند.
رفیعی-آمل
 
  سرعتگیر‌های نامریی

بیشتر سرعتگیر‌های آسفالتی شهر ساری به دلیل جدا نبودن رنگ سرعتگیر از آسفالت در بسیاری از موارد قابل تشخیص و رویت نیستند، در حالی که سرعتگیر باید از دور برای راننده مشخص باشد تا راننده سرعت خودرو را در فاصله معین کم کند. با این وضع این سرعتگیرها نه فقط به کاهش حوادث کمک نمی‌کنند، بلکه ممکن است سبب بروز حوادثی در شهر شوند. مسئولان مربوطه در این زمینه  برای رنگ‌‌آمیزی این سرعتگیرها اقدام کنند.
شریفی-ساریارسال پیام اشتراک 
 
 Security code