موضوعات
مازندران

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 33118680 [9 تا 12 به استثنای روزهای تعطیل] [هم استانی‌های گرامی در ستون صدای همشهری می‌توانند مشکلات محیط زندگی خود یا ضعف‌های مدیریتی را بازتاب دهند و پیگیر مشکلات استان باشند. علاقه مندان می‌توانند از طریق تلفن و رایانامه مشکلات و دیدگاه‌های خود را در استان بازتاب دهند.]
1396/05/22
  ترافیک خروجی شرقی ساری
ساخت پارک ملل و گسترش پارک قائم (عج) اقدام بسیار خوبی از سوی شهرداری ساری است که جای قدردانی دارد. اما به نظر می‌رسد مسئولان شهر به این موضوع فکر نکرده‌اند که روانه شدن حجم عظیمی از خودروها به‌ویژه در شب‌ها و زمان‌هایی که در این 2 پارک جشن‌هایی برگزار می‌شود، چه ترافیک سنگینی در خروجی شهر ایجاد می‌کند. گاهی اوقات برای طی یک مسیر 5 دقیقه‌ای باید 30 تا 45 دقیقه در ترافیک بمانیم. لطفاً مسئولان در کنار توسعه فضاهای شهری، برای کاهش ترافیک هم در اطراف این طرح‌ها اقدام کنند.
تابش- ساری

  زباله محمودآباد
مسئولان استانی و شهرستانی در مورد رفع مشکل زباله محمودآباد وعده‌ پیگیری دادند. اما این مشکل هنوز پابرجاست. با این وضع در نوروز امسال محمودآبادی‌ها مشکلات زیادی را باید متحمل شوند.
قدیری-محمودآباد

  جولان موتورسواران در بلوار دریای گلوگاه
شهروندان گلوگاه برای رفتن به دریای آرام گلوگاه از بلوار دریا باید عبور کنند. این مسیر مورد استفاده بسیاری از کشاورزان و دامداران نیز هست. اما چند وقتی است که پایان هر هفته جوانان موتورسوار تفریحشان جولان دادن در این مسیر است که خطراتی برای شهروندان و افرادی که از این مسیر عبور می‌کنند به وجود می‌آورد. از مسئولان تقاضا داریم برای برخورد با این افراد و جلوگیری از حرکات خطرناک نمایشی در بلوار دریا اقدام کنند.
جانلو-گلوگاه

  محرومیت رامسر از مجتمع فرهنگی و هنری
اهالی فرهنگ و هنر رامسر از داشتن یک مجتمع فرهنگی و هنری محروم هستند. این شهر لقب عروس شهرهای ایران را با خود به یدک می‌کشد، اما یک فضای فرهنگی مناسب برای اجرای برنامه‌ ندارد. نزدیک به 20 سال است که مسئولان قول ساخت این مجتمع را می‌دهند، اما هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.
نوازی-رامسرارسال پیام اشتراک 
 
 Security code