موضوعات
مازندران

شهروند در راه شهریار

نویسنده: پژواک اشرفی خبرنگار
حاشیه‌ها، آرام و بی‌صدا خود را به تیم فوتسال شهروند ساری رساند تا خطر نزول و سقوط در جدول رده‌بندی لیگ برتر، این تیم پرآوازه و قدیمی لیگ برتر فوتسال کشور را تهدید کند. شهروند که لیگ امسال را خوب و با کسب نتایج قابل توجه آغاز کرده بود، در هفته ششم دومین شکست متوالی خود را تجربه کرد که این شکست‌ها می‌تواند سرآغاز رقم خوردن نتایجی ناباورانه برای این نماینده شمال کشور در اول فوتسال کشور شود....
1396/05/21
حاشیه‌ها، آرام و بی‌صدا خود را به تیم فوتسال شهروند ساری رساند تا خطر نزول و سقوط در جدول رده‌بندی لیگ برتر، این تیم پرآوازه و قدیمی لیگ برتر فوتسال کشور را تهدید کند. شهروند که لیگ امسال را خوب و با کسب نتایج قابل توجه آغاز کرده بود، در هفته ششم دومین شکست متوالی خود را تجربه کرد که این شکست‌ها می‌تواند سرآغاز رقم خوردن نتایجی ناباورانه برای این نماینده شمال کشور در اول فوتسال کشور شود.
شهروند که برای دومین هفته متوالی برای برگزاری مسابقه به خارج از ساری رفته بود، در تهران به مصاف تیم پرقدرت تاسیسات دریایی این شهر رفت و با نتیجه 3-2 به این تیم بالای جدولی باخت تا باز هم در جدول رده‌بندی سقوط کند و این بار در جایگاه هشتم قرار بگیرد.
برخی کارشناسان همراهی نکردن «مرتضی عظیمایی» کاپیتان باسابقه و گلزن شهروند را از دلایل این شکست می‌دانند. عظیمایی که سابقه گلزنی در تیم ملی را هم دارد، بی‌تردید از ستون‌های ثابت شهروند در سال‌های اخیر به شمار می‌رود و توانسته همواره عیار بالای خود را در سالیان متوالی حفظ کند. شهروند که در ابتدای فصل هواداران را امیدوار به ظهور تیمی همیشه مدعی کرده بود، با این 2 باخت متوالی بر نگرانی دوستداران پرشمارش افزود تا آنها نگران احتمال استمرار ناکامی‌ها در هفته‌های متوالی باشند.
ساروی‌ها باید هرچه زودتر به اوضاع خود سر و سامان دهند تا اتفاقات بعدی به افت بیشتر این تیم در جدول رده‌بندی منجر نشود. مربی جوان این تیم ساروی شاید گمان نمی‌کرد به این زودی‌ها درگیر مشکلاتی این‌چنینی شود، اما لیگ برتر فوتسال با حاشیه‌های همیشگی‌اش، فرصت زیادی برای کامیابی از پیروزی در بازی‌ها نمی‌دهد.
شهروند هرچند 4 بازی نخست را بدون شکست سپری کرد، اما مشخص بود که هفته‌های بعدی برای این تیم بدون دردسر نخواهد بود. یکی دیگر از نگرانی‌هایی که هوداران این تیم را به خود مشغول کرده احتمال بروز کمبودهای مالی و تامین نشدن به‌موقع بودجه‌های باشگاه است.
تجربه تلخ تیم فوتبال ساحلی شهریار که همانند شهروند وابستگی زیادی به بودجه شهرداری ساری داشت، بیم تکرار این اتفاقات را برای شهروند میان هواداران ایجاد کرده است. خدا نکند که شهروند به مصیبت شهریار دچار شود. تلخکامی‌های تیمی که برای قهرمانی در لیگ برتر ساحلی بسته شده و با بازیکنان ملی‌پوش و نامدارش برای قهرمانی مطلق پای به لیگ برتر گذاشته بود، کام همه ورزش دوستان مازندرانی را تلخ کرده است. باید زودتر دست به کار شد تا شهروند راه شهریار را نرود. هنوز بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده است.
دو باخت متوالی هرچند می‌تواند عواقب زیادی برای شهروند داشته باشد، اما اقدام به‌موقع در کنترل حاشیه‌ها، لازمه این روزهای شهروند و چاره اساسی خشکاندن راه ورود تبعات تلخ و سخت بعدی است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code