موضوعات
مازندران

شهردار:آزادسازی بلوار ساحلی امیرکلا پایان یافت

نویسنده: رکسانا یحیی پور
امیرکلا از شهرهای مسافرپذیر استان است. این شهر به دلیل قرارگرفتن در میان 2 شهر بابل و بابلسر موقعیت ویژه‌ای به دست آورده است که در چند سال اخیر امکانات شهری در آن گسترش یافته است.
1393/10/14
امیرکلا از شهرهای مسافرپذیر استان است. این شهر به دلیل قرارگرفتن در میان 2 شهر بابل و بابلسر موقعیت ویژه‌ای به دست آورده است که در چند سال اخیر امکانات شهری در آن گسترش یافته است. شهردار امیرکلا در گفت‌وگو با همشهری برنامه‌ها و طرح‌های آینده این شهرداری را  برای هر چه بهتر شدن رفاه شهروندان تشریح کرده است.
 «سیدمرتضی شفیعی» از پایان آزادسازی بلوار ساحلی این شهر خبرداد و گفت: مهم‌ترین برنامه‌های ما در3 ماه پایانی سال با توجه به انجام شدن عملیات آزادسازی مسیر بلوارساحلی، به بهره‌برداری رساندن فاز نخست این بلوار تا پایان امسال است. برای انجام عملیات اجرایی جدول‌کشی، زیرسازی و آسفالت این محور پیمانکار واجد شرایط انتخاب شده و در آستانه عقد قرارداد با پیمانکار هستیم که طرح را تا پایان سال به انجام برسانیم.
وی از پایان یافتن مرحله طراحی 2 پارک ویژه بانوان در امیرکلا خبر داد و افزود: طراحی 2 پارک بانوان به پایان رسید و در میلاد با سعادت پیامبر(ص) عملیات اجرایی این پارک‌ها نیز آغاز شد.
شفیعی با اشاره به تأخیر در اجرای پروژه پارک بانوان امیرکلا اظهار کرد: یکی از دلایل اجرا نشدن این 2 پارک بانوان و پارک مزار محله درزی‌کلا تاکنون تأمین نشدن اعتبارات آن بود. سیاست شهرداری این است که ابتدا پروژه‌های آغاز شده به پایان برسد و بعد به سراغ اجرای پروژه‌های جدید برویم تا شاهد نیمه‌کاره ماندن طرح‌های عمرانی شهری نباشیم.
  این مسئول خاطرنشان کرد: دلیل  به تأخیر افتادن اجرای پارک بانوان تأمین نشدن منابع مالی آن بود که با تلاش اعضای محترم شورای اسلامی و همکاران در شهرداری و شهروندان گرامی امیرکلا این امر تحقق یافت تا عملیات اجرایی این 2 پارک آغاز شود.
شهردار امیرکلا گفت: پروژه کانال «امیر تا امیر» هم با توجه به تخصیص اعتباری که از محل تملک دارایی‌ها و همچنین کمک نمایندگان به آن تخصیص داده شد در مرحله عقد قرارداد و انتخاب پیمانکار قرار دارد. همچنین استارت فاز بعدی این کانال هم طی روزهای آینده زده خواهد شد.شفیعی اظهار کرد: یکی دیگر از پروژه‌های اولویت‌دار ما ساماندهی ورودی شهر از طرف بابلسر و اصلاح هندسی میدان امیر پازواری است که پیمانکار این طرح نیز انتخاب شده و عملیات اجرایی آن به‌زودی آغاز می‌شود. وی با اشاره به نقش مهم رسانه‌ها در پیشبرد اهداف مد نظر مسئولان، به ویژه مسئولان شهری افزود: رسانه‌های به عنوان رکن چهارم دموکراسی نقش مهمی در بیان مشکلات شهروندان و بازتاب فعالیت‌های مسئولان شهری دارند که امیدواریم رسانه‌های منطقه با توجه بیشتر به این رسالت و اهمیت دادن به نقشی که می‌توانند در کاهش مشکلات جامعه داشته باشند، در این مسیر همراه و همیار مسئولان شهری شهرهای استان مازندران باشند. در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی امیرکلا نیز به جایگاه رسانه‌ها در توسعه شهری توجه می‌شود و تلاش می‌کنیم با اصحاب رسانه به عنوان پل‌های ارتباطی مسئولان و جامعه ارتباطی مفید و مستمر داشته باشیم. بر همین اساس در نظر داریم تا مجموعه فعالیت‌های یک سال اخیر را در یک نشست خبری با اصحاب رسانه مطرح کنیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code