موضوعات
مازندران

روستاهای بابلسر به دوربین‌های پایش تصویری مجهز شوند

نویسنده:
فرماندار بابلسر گفت: برای ایجاد امنیت در روستاها، سیستم پایش تصویری در روستاها نصب شود.
1396/06/15
به گزارش مهر «سیدعلی اسد» در بررسی مسائل و مشکلات دهیاران و شوراهای بخش مرکزی بابلسر اظهار کرد: شوراهای اسلامی در عمران و آبادانی روستاها نقش مهمی دارند و ورود افراد کارآمد و بومی به این نهاد در صورت آشنایی آنان با قوانین و مقررات و وظایف شوراها می‌تواند این نقش را بیش از پیش بهبود بخشد.
وی خطاب به شوراها با اشاره به  این‌که بار سنگینی بر دوش شما نهاده شده است، گفت: نهاد شورا بزرگ‌ترین و گسترده‌ترین نهاد مشارکتی است و شوراها می‌توانند با مشارکت در اداره امور روستاها نقش بسیار مهم و اثر بخشی در کارآفرینی، عمران و آبادانی روستا داشته باشند.
فرماندار بابلسر باتأکید به اتحاد و همدلی بین مسئولان و اعضای شورای اسلامی اظهار کرد: شوراها که از بطن مردم هستند نقش مهمی در بسیج عمومی مردم برای کمک به دولت و مسئولان دارند و باید از ظرفیت‌های مردم استفاده شود.
اسد با اشاره به این‌که شوراها امین مردم هستند، گفت: فعالیت شوراها باید در مدار قانون باشد و از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های سطح روستا در مسیر توسعه روستا استفاده کنند و برنامه درازمدت برای روستا تعریف کنند و بر عملکرد دهیار نظارت کامل داشته باشند.
وی با  بیان این‌که در سال‌های اخیر اعتبارات و تسهیلات خوبی جهت عمران و آبادانی روستاها تخصیص یافت، گفت: دولت با توسعه روستاها و توانمندکردن مردم روستا در تلاش است تا رفاه و آسایش را برای  روستائیان فراهم کند.
 فرماندار بابلسر باتأکید به امنیت روستاها عنوان کرد: با فراهم کردن زمینه امنیت در روستاها می‌توان به کاهش معضلات اجتماعی نیز امیدوار بود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code