موضوعات
مازندران

راهیابی«سوپ بوقلمون» به همایش برگزیدگان جشنواره‌های تئاتر استان‌ها

نویسنده:
یک نمایش از مازندران در دومین همایش آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها اجرا می‌شود.
1396/08/29
 به گزارش همشهری، نمایش «سوپ بوقلمون» به نویسندگی «سید امیر رستگار» و کارگردانی «سینا علیپور» از بابلسر که در بیست‌و‌نهمین جشنواره تئاتر مازندران حضور داشت و به‌عنوان یکی از 2 نمایش منتخب به دبیرخانه جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شد، در همایش منتخبین استان‌ها که ۵ تا ۸ آذر ماه در تهران برگزار می‌شود ، به‌عنوان تنها نماینده تئاتر مازندران حضور خواهد داشت.
مدیر هماهنگی تئاتر استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، در دومین همایش آثار برگزیده تئاتر استان‌ها، علاوه بر کارگردان‌‌ها، نویسندگان بومی منتخب نیز حضور خواهند داشت.
«اتابک نادری» افزود: در این همایش هنرمندان برگزیده فرصت می‌یابند تا با هم به تبادل تجربیات و دیدگاه‌ها بپردازند. همچنین قرار است چند نشست تخصصی و آموزشی نیز با موضوع حضور و معرفی آثار نمایشی در عرصه بین‌الملل از سوی چند تن از مدرسان مطرح و شناخته شده این حوزه برای هنرمندان حاضر در همایش برگزار ‌شود. رؤسای انجمن‌های هنرهای نمایشی سراسر کشور نیز با حضور «ارمغان بهداروند» مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور، در آخرین روز این همایش برگزار می‌شود.
به گفته وی، بر اساس هماهنگی صورت گرفته با دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر، قرار است هیات انتخاب آثار در روزهای برگزاری همایش با حضور کارگردان‌ها و نویسندگان منتخب آثار نهایی را معرفی کنند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code