موضوعات
مازندران

خونه به خونه، چشم به صدر جدول دارد

نویسنده: ناکاشا یاران خبرنگار
هفته شانزدهم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور برای مازندرانی‌ها با کسب 4 امتیاز به پایان رسید.
1396/09/14
به گزارش همشهری، نمایندگان استان که در هفته‌های پایانی نیم‌فصل بازی‌های نسبتا خوبی را به نمایش گذاشتند، برای رسیدن به صدر جدول، تلاش می‌کنند. البته در این هفته «خونه‌به‌خونه» بابل توانست این خواست خود را کمی به واقعیت نزدیک کند، به صورتی که این تیم با شکست اکسین البرز، حالا با کسب 28 امتیاز به رده چهارم جدول برسد و فاصله خود با «بادران تهران» را ‌که با 30امتیاز تیم دوم جدول است، به 2 امتیاز کاهش دهد.
اما نساجی که 26 امتیازی بود، در صورتی پیروزی بر فجر شهید سپاسی شیراز می‌توانست در رده سوم جدول قرار بگیرد که با توقف در مقابل تیم میزبان، فقط یک امتیاز کسب کرد و اکنون با 27 امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد. گرچه فاصله این تیم با تیم‌های دوم تا چهارم جدول زیاد نیست، به صورتی که با یک برد و کسب 3 امتیاز در بازی آینده احتمال این‌که به رده‌های بالاتر صعود کند، دور از دسترس نیست.
تیم خونه به خونه مازندران در چند هفته اخیر با هدایت جواد نکونام پیروزی‌های خوبی کسب کرد و کسب 3 امتیاز در مقابل اکسین نوار پیروزی‌های این تیم را طولانی‌تر کرد.  اگر این پیروزی‌ها ادامه داشته باشد، یقینا جای صدرنشینان جدول را تنگ‌تر خواهد کرد و یک مدعی برای این تیم‌ها به شمار خواهد آمد.
عصر یکشنبه ورزشگاه شهدای هفتم تیربابل شاهد یک بازی خوب بین تیم خونه به خونه مازندران اکسین البرز بود که میزبان با یک گل، مهمان مدعی را به کرج فرستاد.
نساجی با هدایت «مهدی پاشازاده» در حالی که می‌توانست در خانه میزبان خود فجر سپاسی با دست پر به قائمشهر برگردد و 3 امتیاز شیرین را به اندوخته‌های خود اضافه کند، به تساوی بدون گل با میزبان خود رضایت داد تا هم یک پله بالاتر بیاید و در جایگاه هفتم جدول بایستد و خود نیز به جایی بهتر از پنجم نرود.
شاگردان پاشازاده، که پیش از این در رده دوم جدول رده‌بندی بودند، به دلیل این تساوی و 2 باخت در هفته‌های گذشته نتوانستند جایگاه دومی خود را حفظ کنند.
تیم‌های خونه به خونه ونساجی، 2 نماینده مازندران در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور هستند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code