موضوعات
مازندران

تعاونی و انجمن صنفی خبرنگاران نور تشکیل شد

نویسنده:
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور از تشکیل تعاونی و انجمن صنفی خبرنگاران شهرستان نور با هدف ساماندهی فعالیت‌های خبرنگاران و تشکیل تعاونی و انجمن صنفی خبرنگاران این شهرستان خبر داد.
1396/06/22
 به گزارش همشهری، «داوود فلاح» با اعلام حمایت از این تشکل صنفی گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نقش نظارتی خواهد داشت و در امور جاری تعاونی و انجمن صنفی تا زمانی که تشکل در چارچوب قوانین فعالیت کند، دخالتی نخواهد کرد.
 وی اظهار کرد: از خبرنگاران شهرستان انتظار می‌رود که در کنار نشر خبر به تحلیل خبر و کسب نظر کارشناسان در حوزه سوژه خبری بپردازند. خبرنگاران علاوه بر این‌که سفیران صدیق خبر هستند، باید منصفانه به تحلیل و انتشار اخبار بپردازند.
این مسئول افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تمام تلاش خود را برای بهبود وضعیت صنفی خبرنگاران و همچنین ارتقای سطح کیفی فعالیت‌های رسانه‌ای در این شهرستان به کار می‌گیرد و سعی می‌شود که نشست با خبرنگاران شهرستان برای هم‌اندیشی در این دو حوزه به صورت مستمر و در فواصل زمانی مشخص برگزار شود. در این نشست پس از رأی‌گیری با حضور اعضای هیأت مؤسس تعاونی و انجمن صنفی خبرنگاران شهرستان نور، برای مدت یک سال «نعمت‌الله مؤمنی» به عنوان رئیس، «امین قجر» نائب رئیس، «سیده سعیده حسینی» خزانه‌دار و «بهزاد مختاری» دبیر هیأت مؤسس تعاونی و انجمن صنفی خبرنگاران شهرستان نور انتخاب شدند و در صندوق قرض‌الحسنه ولی‌عصر(عج) نیز حساب جاری این تعاونی گشایش یافت. به‌زودی نسبت به ثبت نام از دیگر خبرنگاران برابر شرایط تعاونی و انجمن صنفی صورت اقدام خواهد شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code