موضوعات
مازندران

تضمین محصولات کشاورزی مازندران با بیمه

نویسنده:
استاندار مازندران با بیان اینکه ضریب نفوذ بیمه در استان نسبت به سایر استان‌های کشور پایین‌تر است، بر توجه کشاورزان به بیمه تأکید کرد و گفت: علت استقبال ضعیف مردم به‌ویژه کشاورزان از شرکت‌های بیمه گر باید مورد آسیب شناسی قرار گیرد.
1396/06/14
  به گزارش ایرنا، «ربیع فلاح جلودار» در نشستی با موضوع تعرفه های خدماتی و عملکرد شرکت های بیمه گر درسال 96 در چالوس افزود : پایین‌ بودن ضریب نفوذ بیمه در استان به بررسی و تامل بیشتر نیاز دارد. با اینکه دولت تدبیر و امید سرمایه‌گذاری هنگفتی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کرده اما به نظر می‌رسد متولیان امر از این ظرفیت در بعد تبلیغات و فرهنگ‌سازی با هدف استقبال بیشتر مردم از شرکت‌های بیمه‌گر استفاده نمی‌کنند.
فلاح جلودار افزود : امروز مهم‌ترین ابزار تبلیغاتی برای شرکت های بیمه گر فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی است و مسئولان این شرکت می‌توانند از این بسترها برای آگاهی بخشی از مزیت های بیمه به مردم بهره برداری کنند.
استاندار مازندران گفت : اینکه درسال جاری دست کم 1600 نفر در شرکت های بیمه گر این استان مشغول فعالیت می‌شوند این امر یک فرصت و گامی در مسیر بهبود رونق اقتصادی استان است.

پیگیری برای به کارگیری زنان در پست‌های مدیریتی
استاندار مازندران همچنین گفت: کمیته ویژه‌ای در این استان برای پیگیری به کارگیری زنان در پست‌های مدیریتی شکل گرفته است.
«ربیع فلاح» در همایش بزرگ امید و اقتدار بانوان غرب مازندران در کلارآباد گفت: بهره‌گیری از توان زنان در حوزه مدیریتی از مطالبات جدی دولت دوازدهم از دستگاه‌های اجرایی کشور است. دکتر روحانی در اولین گام، بانوان را در حوزه امور حقوقی و دستیاری ریاست جمهوری به کار گرفتند و در جشنواره شهید رجایی هم تاکید کردند که در حوزه مدیریتی باید حدود 30درصد ظرفیت‌ها با به‌کارگیری بانوان پر شود. استاندار مازندران برای تحقق این مهم از مسئولان به‌ویژه فرمانداران و شهرداران خواست تا از ظرفیت زنان در حوزه اداری استفاده کنند و تاکید کرد: در قانون برنامه ششم توسعه نیز تاکید شده تا از جامعه 50 درصدی زنان در سطوح مختلف برای توسعه کشور استفاده شود.
وی با اشاره به ظرفیت‌های فراوان مازندران در حوزه مختلف از جمله گردشگری صنایع دستی و دیگر بخش‌ها گفت : زنان بدسرپرست و بی‌سرپرستی در این استان هستند که با زحمات فراوان در این بخش‌ها برای تامین معیشت خانواده‌ها تلاش می‌کنند. در قانون منشور حقوق شهروندی تاکید شده تا بدون تبعیض جنسیتی و به صورت عادلانه از این قشر استفاده شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code