موضوعات
مازندران

برگزاری 4 کنسرت در شهرهای بهشهر، ساری وبابلسر

نویسنده:
در روزهای آینده 4 کنسرت در شهرهای بهشهر، ساری و بابلسر برگزار می‌شود. به گزارش ایرنا، کنسرت موسیقی پاپ امید حاجیلی به همت شرکت نسیم مهر آوا در بهشهر برگزار می‌شود.
1396/05/16
مدیر عامل شرکت نسیم مهر آوا زمان برگزاری این کنسرت را 23 مرداد جاری و مکان آن را سالن هوتوی بهشهر اعلام کرد.
«محمد غلامی» همچنین از کنسرت‌های «حامد همایون» و «میکائیل حسین‌زاده» به ترتیب در تاریخ 19 و 26مرداد در ساری و بابلسر به عنوان دیگر کنسرت پاپ در مازندران یاد کرد.
او با اشاره به این‌که کنسرت پاپ «فرزاد فرزین» در شهریور ماه سال جاری در ساری برگزار می‌شود ، گفت: مازندران طی یک ماه اخیر میزبان کنسرت‌های ارکستر ملی ایران، گروه رستاک، امیر پازواری، کایر، گردون، سپهر، ایمان فلاح، علیرضا کلانتری و علیرضا رنجبر بود که استقبال گرو شهروندان را به همراه داشت.
غلامی  تصریح کرد: گروه محلی شوار به سرپرستی مهدی ولی‌زاده و خوانندگی ابوالحسن خوشرو، محمد رضا اسحاقی، حسین علمباز و محسن فهیمی قرار بود در 13مرداد ماه جاری در سینما سپر ساری روی صحنه برود که به‌علت کسالت استاد خوشرو به تعویق افتاد.
وی افزود: کنسرت موسیقی ایرانی «پرواز همای» نیز برای نخستین بار شهریورماه در ساری برگزار می‌شود.
غلامی زمان برگزاری این کنسرت را سوم شهریور اعلام کرد و افزود: این کنسرت در سالن سینما سپهر ساری به روی صحنه می‌رود که در این رویداد آثاری از موسیقی اصیل ایرانی از ساخته‌های «پرواز همای» و دیگر آهنگسازان صاحب نام کشور اجرا می‌شود.
وی گفت:«سعید جعفرزاده احمد سرگورابی» با نام «پرواز همای» تاکنون اجراهای متعددی داشته است که از جمله آنها می‌توان به مستان می‌آیند، جدال عقل و عشق، ملاقات با دوزخیان، این چه جهانیست، پروردگار مست، سرزمین بیکران، سربازان، مست مستم، کلاهت را بکن قاضی، دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید، بانوی ایرانی، دختر دریا (به زبان گیلکی) و خدا در روستای ماست اشاره کرد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code