موضوعات
مازندران

۵ اردیبهشت تا ۱۵خرداد سال جاری رخ می‌دهد

بازیگر مازندرانی؛ روی صحنه تئاتر شهر

نویسنده:
«الیکا عبدالرزاقی» بازیگر مازندرانی تئاتر، از پنجم اردیبهشت در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود
1393/01/25
به گزارش «نسل نو»، وی به همراه بازیگران دیگری چون سیامک صفری‌، مهران احمدی‌، فریده سپاه منصور‌، مهدی بجستانی‌، هوتن شکیبا‌ و بهرام افشاری و، ایفاگر نقش‌های نمایش «دن کامیلو» به نویسندگی و کارگردانی کوروش نریمانی هستند که پس از ۹ سال، بار دیگر در مجموعه تئاتر شهر تهران به اجرا در می‌آید.
این نمایش که سال ۸۴ در تالار «چهارسو» تئاتر شهر به اجرای عمومی در آمد و ضمن اقبال عمومی تماشاگران، موفق به کسب جوایز بهترین کارگردانی سال از طرف کانون کارگردانان، بهترین نمایشنامه سال از طرف کانون ملی منتقدان تئاتر و جایزه برگزیده انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر شده بود، براساس داستان «دنیای کوچک دن کامیلو » نوشته شده و به درگیری‌های طنز آمیز میان یک کشیش ایتالیایی و یک شهردار می‌پردازد.
نمایش «دن کامیلو» از ۵ اردیبهشت تا ۱۵ خردادماه سال جاری در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر واقع در تهران، چهارراه ولیعصر(عج) به روی صحنه خواهد رفت.
عبدالرزاقی 2 سال قبل در پنجمین جشن اردیبهشت تئاتر مازندران که ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ در هتل بزرگ رامسر برگزار شد، توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به عنوان چهره ملی تئاتر استان مورد تجلیل قرار گرفت.
 ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code