موضوعات
مازندران

بازگشت خونه‌به‌خونه به جمع مدعیان لیگ یک با جواد نکونام

نویسنده:
تیم فوتبال خونه‌به‌خونه مازندران با هدایت «جواد نکونام» با کسب سومین پیروزی پرگل این فصل خود، به جمع تیم‌های مدعی بالا جدول لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور اضافه شد.
1396/07/15
به گزارش ایرنا، این تیم در هفته هفتم مسابقات لیگ یک هفته گذشته در ورزشگاه شهدای هفتم تیر بابل میزبان تیم ایران‌جوان بوشهر بود و درنهایت برابر میهمان جنوبی خود به پیروزی شیرین 3 بر یک دست یافت.
در این دیدار که زیر بارش شدید باران در بابل برگزار شد، تیم خونه‌به‌خونه از همان دقایق نخست بازی را هجومی و بابرنامه آغاز کرد و برتری نسبی خود را به حریف جنوبی دیکته کرده بود.
در دقیقه 45 مسابقه «هادی خیری» بازیکن خط میانی تیم خونه‌به‌خونه مازندران در یک حرکت انفرادی و با به جا گذاشتن چند بازیکن ایران‌جوان، «محمد قاسمی‌نژاد» را صاحب توپ کرد و این بازیکن فرصت‌طلب هم پس از جا گذاشتن مدافع حریف از پشت محوطه جریمه با یک شوت فنی و سرکش توپ را به کنج دروازه ایران‌جوان دوخت تا نیمه نخست را تیم میزبان با برتری به رختکن برود.
نیمه دوم این مسابقه که بارش باران نیز شدت گرفته بود و تماشاگران ایستاده بازی را تماشا می‌کردند، تا دقایق 74 مسابقه متعادل و در میانه میدان در جریان بود. در دقیقه 76 «سجاد مشکل‌پور» بازیکن تیم خونه‌به‌خونه با یک ضربه سر تماشایی که از روی سانتر ارسالی «مهدی خیری» از روی نقطه کرنر به دست آمد، توپ را به عمق دروازه تیم ایران‌جوان بوشهر شلیک کرد و دومین گل تیمش را به ثمر رساند. پس از این گل و با تعویضی که نکونام در تیم خونه‌به‌خونه انجام داد، «روح‌الله باقری» بازیکن تاثیرگذار این روزهای بابلی‌ها در سومین هفته پیاپی گلزنی کرد و این بار زننده سومین گل و پیروزی‌بخش تیمش در دقایق پایانی این مسابقه بود.
البته این پایان کار نبود و بازیکنان تیم بوشهری در وقت‌های اضافه این مسابقه (93) از روی ضربه پنالتی توسط «اویس کردجهان» صاحب یک گل شدند تا بازی درنهایت با نتیجه 3 بر یک به نفع تیم خونه‌به‌خونه پایان یابد. تیم خونه‌به‌خونه مازندران با کسب 3 امتیاز ارزشمند این مسابقه 11 امتیازی شد و به طور موقت به رده ششم جدول رده‌بندی صعود  کرد و فاصله امتیازی خود را با تیم‌های بالای جدول به 2 امتیاز کاهش داد.

فرصت‌سوزی نساجی در رسیدن به صدر جدول
تیم فوتبال نساجی مازندران هم که در هفته‌های گذشته با پیروزی‌های قابل قبول تا رده سوم جدول رده‌بندی مسابقات صعود کرده بود، در هفته هفتم در دیداری بیرون از خانه برابر تیم «اکسین البرز» با نتیجه یک بر صفر شکست را پذیرا شد.
شاگردان «مهدی پاشازاده» در تیم نساجی به لطف ناکامی تیم‌های نفت مسجدسلیمان و بادران تهران در این هفته با 13 امتیاز همچنان در رده سوم جدول رده‌بندی مسابقات باقی ماند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code