موضوعات
مازندران

امام جمعه ساری: استکبار تعامل و دوستی میان مردم و نظام را نشانه گرفته است

نویسنده:
نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری گفت: استکبار جهانی پس از ناکامی در زمینه‌های مختلف، تعامل و دوستی میان مردم و نظام را نشانه گرفته است.
1396/07/23
 به گزارش ایرنا، آیت‌الله «نورالله طبرسی» در خطبه‌های نماز جمعه ساری  افزود: تهمت بستن تروریستی به سپاه پاسداران و افترا به مسئولان بلندپایه نظام از جمله این توطئه‌ها به سردمداری آمریکاست.
وی با تمجید از اظهارات رئیس جمهوری در باره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و پاسخگویی وی به اتهامات تروریستی علیه این نهاد انقلابی، گفت: استکبار جهانی با این گونه شیطنت‌ها نمی‌تواند تعامل و دوستی بین مردم و نظام را از بین ببرد. نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره با حضور سپاه پاسداران در همه عرصه‌ها در 38 سال اخیر و روحیه شهادت طلبانه اعضای این نهاد خدوم، افزود: آنان فرزند عاشورا و غدیر بوده و به‌جز خدمت به نظام الهی و مردم در کارنامه‌شان مشاهده نمی‌شود.
وی ادامه داد: عشق و پیوند بین مردم، روحانیت و سپاه پاسداران ناگسستنی است و آمریکا با این‌گونه تهمت‌ها بار دیگر بر دروغ‌گویی خود صحه گذاشت.
خطیب جمعه ساری دشمنی آمریکا با سپاه پاسداران را واضح و علنی دانست و گفت: شیطان بزرگ داعش را برای بیش از 20 سال ساماندهی کرد در حالی که این گروهک جنایتکار پس از 2 سال به دست رزمندگان سپاه تقریبا منهدم شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code