موضوعات
مازندران

افزایش خودکشی در مازندران

نویسنده:
‌فرمانده انتظامی تنکابن گفت: تعداد فزاینده خودکشی‌ها در مازندران نگران‌کننده است. ‌به گزارش ایسنا «رامین شمس» در صبحگاه مشترک نیروهای امنیتی و انتظامی شهرستان تنکابن با اشاره به 39 مورد خودکشی در سال گذشته در مازندران تصریح کرد: این آمار با ۱۷ درصد افزایش بسیار نگران‌کننده است و نگاه ویژه به این مشکل باید در دستور کار قرار گیرد....
1396/07/17
‌فرمانده انتظامی تنکابن گفت: تعداد فزاینده خودکشی‌ها در مازندران نگران‌کننده است. ‌به گزارش ایسنا «رامین شمس» در صبحگاه مشترک نیروهای امنیتی و انتظامی شهرستان تنکابن با اشاره به 39 مورد خودکشی در سال گذشته در مازندران تصریح کرد: این آمار با ۱۷ درصد افزایش بسیار نگران‌کننده است و نگاه ویژه به این مشکل باید در دستور کار قرار گیرد.
فرمانده انتظامی تنکابن گفت: شماره پرونده‌های تصادف ۱۵۸درصد و اختلافات ملکی در سال جاری ۸۸ درصد رشد یافت. بر اساس آمار، نزاع و درگیری از جمله جرائمی است که در یک سال اخیر نسبت به سال گذشته در شهرستان تنکابن ۷۸ درصد افزایش داشته است.
وی افزود: مفاسد اجتماعی ۱۱۲ درصد، تصادف ۱۵۸ درصد، پرونده‌های اختلاف خانوادگی با ۴۴۷ فقره صددرصد و اختلافات ملکی از  ۸۸ درصد افزایش در سال جاری نسبت به سال گذشته برخوردارند.
فرمانده انتظامی تنکابن اضافه کرد: در طی این مدت 3 فقره قتل با انگیزه ناموسی در تنکابن رخ داد که منجر به دستگیری قاتلین که 5 نفر بودند، شده است. دستگیری زن کلاهبردار ۳ میلیاردی که اخلالگر اقتصادی شناخته می‌شد، از جمله اقدامات نیروی انتظامی تنکابن است.
وی گفت: دستگیری ۲۸ تن قاچاقچی چوب ، کشف ۲۰۰ کیلوگرم انواع مخدر، کشف مشروبات الکلی داخلی و خارجی که مشروبات داخلی ۲۹ درصد و مشروبات الکلی خارجی ۹۸ درصد افزایش داشت، دستگیری ۳۵۶ تبعه خارجی ،پلمب ۳۱۰ واحد صنفی متخلف و دستگیری ۴۸۹ تن از سارقین از دیگر اقدامات انجام شده توسط نیروی انتظامی تنکابن است.
شمس با اشاره به انواع خدمات انجام شده در بخش‌های گوناگون نیروی انتظامی تنکابن افزود: برپایی نمایشگاه پلیس راهور و ارائه انواع خدمات خودرویی رایگان در هفته نیروی انتظامی از جمله برنامه‌های هفته نیروی انتظامی در این شهرستان است. وی با اشاره به آمار فوتی‌ها در تصادف بیان کرد: تصادفات منجر به فوت در شهرستان تنکابن نسبت به سال گذشته ۲۵ درصد کاهش داشته است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code