موضوعات
مازندران

اعضای ستادهای ساماندهی امور جوانان استان انتخاب شدند

نویسنده: علی احسانی خبرنگار
جامعه جوان و پویای امروزی به این باور و شناخت رسیده که می‌تواند در حرکت و پویش‌های اجتماعی در قالب سازمان‌های مردم‌نهاد منشا تاثیر و تحول باشند. جوانان زیادی زیر چتر اداره کل ورزش و جوانان با تشکیل سمن‌های مختلف در شهرهای استان برای توانمندسازی و باروی اندیشه‌های نسل خود با هدف دوری از آسیب‌های اجتماعی وارد گود خدمات فکری و فرهنگی شده‌اند....
1396/05/18
جامعه جوان و پویای امروزی به این باور و شناخت رسیده که می‌تواند در حرکت و پویش‌های اجتماعی در قالب سازمان‌های مردم‌نهاد منشا تاثیر و تحول باشند. جوانان زیادی زیر چتر اداره کل ورزش و جوانان با تشکیل سمن‌های مختلف در شهرهای استان برای توانمندسازی و باروی اندیشه‌های نسل خود با هدف دوری از آسیب‌های اجتماعی وارد گود خدمات فکری و فرهنگی شده‌اند.
این طیف فعالان اجتماعی به تازگی در خانه جوان استان، انتخابات جوانان عضو ستادهای ساماندهی امور جوانان استان وشهرستان را برگزار و افراد منتخب را به اداره کل ورزش و جوان معرفی کردند.
جوانان عضو برای یک‌سال انتخاب شده و ملزم به شرکت و حضور فعال و مؤثر در جلسات ستاد هستند. مطابق آیین‌نامه، جوانان منتخب ستاد باید شامل 2 دختر و 2 پسر باشند که پس از رأی‌گیری میان 9 نفر از اعضای مرکزی خانه جوان مازندران، آقایان «محمد آرام» و «حسین بخشنده» و خانم‌ها «نازنین شهابی» و «هاجر مرادی» حائز بیشترین رأی شدند. نتیجه انتخابات به اداره کل ورزش و جوانان اعلام شد و اداره کل این 4 نفر را به‌زودی به استانداری معرفی می‌کند .
با استناد به بند 4 آیین‌نامه ستادهای استانی و شهرستانی ساماندهی امور جوانان و به منظور حضور مؤثر و فعال جوانان در  مهم‌ترین مرجع تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری در حوزه جوانان و همچنین ایجاد وحدت رویه و یکپارچگی در فرایند  انتخاب اعضاء، انتخابات جوانان عضو ستادهای ساماندهی 12 مرداد در خانه جوان استان مازندران برگزار شد.
به گفته «حسین بخشنده» یکی از اعضای شورای مرکزی خانه جوان بر اساس آیین‌نامه 4 نفر جوان عضو ستاد ساماندهی امور جوانان استان از بین اعضای مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان بر اساس رأی گیری اعضای مجمع مذکور انتخاب و به‌صورت رسمی به دبیرخانه ستاد استان معرفی شدند.
مدیرعامل کانون «افتخارآفرینان ورزشکار» افزود: 4 نفر جوان عضو ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان هر استان از سوی مجمع سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان آن استان و از بین سمن‌های شهرستان‌های آن استان با اولویت انتخاب سمن‌های فعال و بومی جوانان شهرستان به‌طوری که حداقل نیمی از جوانان منتخب از بین سمن‌های جوانان همان شهرستان باشند.
 بر اساس رأی‌گیری اعضای مجمع مذکور انتخاب شده و به‌صورت رسمی به دبیرخانه ستاد استان اعلام می‌شوند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code