موضوعات
مازندران

ارسال‌ کمک‌های مردم مازندران‌ برای زلزله‌زدگان ادامه دارد

نویسنده:
با توجه به گذشت یک هفته از زلزله شدید در استان کرمانشاه، مردم نوع‌دوست مازندران در روزهای گذشته کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به پایگاه‌های جمع‌‌آوری کمک به زلزله‌زدگان در شهرها و روستاهای مختلف، تحویل دادند تا به مناطق زلزله‌زده ارسال شود.
1396/08/29
به گزارش همشهری، مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران اعلام کرد که 12هزار تخته پتو و چادر به غرب کشور فرستاده شد.
به گفته «مجتبی اکبری»۱۱۰ پایگاه در شهرهای مختلف استان مستقر شدند تا کمک‌های شهروندان مازنی به هموطنان ما در کرمانشاه را جمع‌آوری کنند. تاکنون چند محموله از کمک‌های مردم این استان به کرمانشاه ارسال شده و محموله‌های دیگر نیز به صورت روزانه جمع آوری، بسته‌بندی و به مناطق آسیب دیده ارسال می‌شود. در همین حال چند تن از ورزشکاران قائمشهری در یک اقدام زیبا برنامه گلریزان برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور را از مجموعه وطنی قائمشهر تا میدان طالقانی را راه‌اندازی کردند که با استقبال پرشور مردم قائمشهر روبه‌رو شد. در این مراسم ورزشکارانی همچون جابر صادق زاده(قهرمان کشتی)، ولی‌الله فهیمی(عضو گراپلینگ شهرستان قائمشهر)، میثم بائو(فوتبالیست)، مجید لشکری(عضو تیم والیبال نشسته کشور)، حسین مسگر ساروی(پیشکسوت فوتبال قائمشهر)، مجید عباسی و برخی از مسئولان محلی حضوریافتند.
ورزشکاران قائمشهری با در دست داشتن پارچه به سراغ کسبه‌های این شهرستان رفتند و وجوه نقدی مغازه‌داران را جمع‌آوری کردند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code