موضوعات
مرکزی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 08632221961 [هموطنان عزیز استان، ستون صدای همشهری بازتاب و انعكاس مسائل و مشكلات شما در اقصی نقاط استان مركزی است. همشهریان گرامی می‌توانند با ارتباط با ما، زمینه تهیه گزارش پیرامون مشكلات شهری را فراهم كنند. تلفن هر روز به جز روزهای تعطیل شنونده صدای شماست.]
1396/09/14
  شهرداری عوارض آگهی‌ها را با چاپخانه‌ها حساب کند
با توسعه روزانه فضای مجازی و گسترش شیوه‌های تبلیغاتی انتظار می‌رفت که از حجم تبلیغات کاغذی کاسته شود، اما نه تنها این مساله اتفاق نیفتاده، بلکه بر میزان آنها افزوده شده است. چسباندن کاغذ روی در و دیوار کم بود، اکنون چسباندن آگهی‌ها بر کف پیاده روها هم رواج پیدا کرده است. به نظر می‌رسد اگر شهرداری با اعمال قانون بتواند عوارض آگهی‌ها را از چاپخانه اخذ کند جلوی این همه تولید زباله گرفته خواهد شد.
فرهمند از اراک

  ضرورت اعمال قوانین رانندگی در محور‌های استان
رانندگی در اتوبان ساوه – همدان و محور ساوه به تهران بسیار خطر آفرین است و اعمال قوانین راهنمایی و رانندگی در آنها مطلوب نیست. برخی رانندگان پرخطر در این محورها اجازه رعایت سرعت مجاز را از دیگر راننده‌ها می‌گیرند و آنها را در شرایطی قرار می‌دهند که به ناچار با سرعت غیر مجاز در این محور‌ها تردد کنند. هفته پیش در این محور هنگام رانندگی مجبور شدم تا بیشتر از سرعت مجاز رانندگی کنم زیرا خودروهای پشت سری من را در شرایط خطر قرار می‌دادند. از مسئولان ذی ربط استان تقاضا می‌شود در این خصوص اعمال قانون کنند.
پسندیده از ساوهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code