موضوعات
مرکزی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 08632221961 [هموطنان عزیز استان، ستون صدای همشهری بازتاب و انعكاس مسائل و مشكلات شما در اقصی نقاط استان مركزی است. همشهریان گرامی می‌توانند با ارتباط با ما، زمینه تهیه گزارش پیرامون مشكلات شهری را فراهم كنند. تلفن هر روز به جز روزهای تعطیل شنونده صدای شماست.]
1396/07/18
  توجه به وضعیت نامناسب خط اتوبوسرانی شهید بهشتی
از مسئولین سازمان اتوبوسرانی می‌خواهیم که توجه بیشتری به خط شهید بهشتی فاز یك و 2 اراک داشته باشند. زیرا وضعیت این خط بسیار نامناسب است. گاهی اوقات مسافران بیش از نیم ساعت منتظر می‌مانند تا اتوبوسی در ایستگاه توقف کند.ضمن این که اتوبوس‌های این خط بی‌نهایت فرسوده هستند.
ظفرمند از اراک

 جاده برگشت شازند به اراک روشنایی ندارد
سه راهی مسیر برگشت شازند به اراک (روبه روی پالایشگاه ) نه روشنایی دارد و نه خط کشی مناسب. این جاده در شب‌ها به دلیل نداشتن دید واقعا خطرناک است. انتظار می‌رود مسئولان ذی ربط  به ایجاد روشنایی و خط كشی این جاده اقدام كنند.
باستانی از شازند

  قطعات خودروهای داخلی مناسب و استاندارد نیست
قطعات به کار رفته در خودروهای داخلی بادوام نیستند. به هرحال ما پول خرید یک محصول استاندارد را می‌دهیم، اما بعد متوجه می‌شویم برخی از قطعات به کار رفته در داخل آنها از کیفیت لازم برخوردار نیستند. انتظار می‌رود مسئولان بخش استاندارد استان در این رابطه تصمیم اساسی بگیرند تا وقت و پول شهروندان به همین راحتی به هدر نرود.
شاهسوند از ساوه

  ضرورت همراهی دستگاه‌ها در ارائه خدمات به مردم
برخی از کوچه‌ها و خیابان‌های خمین خدمات لازم همچون اینترنت، فاضلاب و آسفالت را دریافت نکرده‌اند. مسئولان شهرداری معتقدند که ابتدا باید دیگر دستگاه‌های خدماتی از جمله شرکت‌های آب و مخابرات اقدامات لازم را انجام دهند تا بلافاصله آسفالت صورت گیرد، اما ارگان‌های دیگر در این زمینه کوتاهی می‌کنندو خدمات لازم را به مردم ارائه نمی‌کنند، چه کسی پاسخگو باید باشد؟
محرمی از خمین

  چهره نازیبای شهر با نصب آگهی‌های تبلیغاتی  روی دیوارها
آگهی‌های تبلیغاتی كه روی تمام دیوارها دیده می‌شود سبب نازبیایی شهر شده است. مسئولین باید مکان مناسبی برای نصب آگهی در شهر در نظر بگیرند و با كسانی كه دیوارهای شهر را این‌چنین نازیبا می‌كنند. برخورد قانونی كنند، نصب بنر و چسباندن پوستر بر روی دیوارها و در منازل نادرست است و موجب آلودگی بصری می‌شود. مردم باید به حقوق شهروندی احترام بگذارند و مسئولین نیز نظارت كنند.
نظام‌آبادی از اراكارسال پیام اشتراک 
 
 Security code