موضوعات
مرکزی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308یا 08632221961 [هموطنان عزیز استان، ستون صدای همشهری بازتاب و انعكاس مسائل و مشكلات شما در اقصی نقاط استان مركزی است. همشهریان گرامی می‌توانند با ارتباط با ما، زمینه تهیه گزارش پیرامون مشكلات شهری را فراهم كنند. تلفن هر روز به جز روزهای تعطیل شنونده صدای شماست.]
1396/06/19
 جاده  اراک- ازنا یا جاده مرگ؟
جاده‌ی اراک- ازنا در طول یک هفته جان 9 نفر را گرفته است. لطفاً كارشناسان اداره راه و پلیس راه استان به این فاجعه عكس‌العمل نشان دهند و با بررسی به رفع این مشكل بپردازند. هزینه تلفات انسانی در كشور قابل جبران نیست.
صفایی از اراك

 سرعت پایین اینترنت مشكل زاست
خیلی از شركت‌های ارائه دهنده اینترنت با تبلیغات كلان و جذب مشتری اقدام به دادن اینترنت پر سرعت می‌كنند، اما وقتی یك مشترك خانگی اقدام به خرید می‌كند، در زمان كار با اینترنت سرعت درخواستی‌اش با سرعت واقعی زمین تا آسمان اختلاف دارد كه می‌گویند مشكل از اپراتور است. لطفاً نهادهای نظارتی رسیدگی كنند، البته امیدواریم وزیر جدید برای افزایش سرعت به اینترنت اقدام كند.
میرزایی از ساوه


برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم سبز ایران در اراک
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت: ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم سبز از  ۱۹ شهریور در 3 سئانس ویژه در مجتمع ستارگان اراک آغاز می‌شود.« سعید محمودی» در گفت‌و‌گو با تسنیم  اظهارکرد: ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم سبز ایران در مجتمع ستارگان اراک در ساعت‌های 16:30، 18:30 و 20:30 با نمایش فیلم‌های مستند و داستانی کوتاه و بلند در 2 بخش فیلم‌های خارجی و ایرانی آغاز به‌کار می‌کند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بیان کرد: ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم سبز ایران، بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی حفظ محیط زیست است که از امروز تا 24 شهریورماه برگزار می‌شود.
محمودی بیان کرد: این جشنواره در  اراک، ساوه، محلات، تفرش، خمین، خنداب و آشتیان  همزمان با سراسر ایران برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: برگزاری این جشنواره با هدف ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست برگزار می‌شود و امیدواریم که تاثیرگذاری را که مد نظر این جشنواره است، شاهد باشیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code