موضوعات
مرکزی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 08632221961 [هموطنان عزیز استان، ستون صدای همشهری بازتاب و انعكاس مسائل و مشكلات شما در اقصی نقاط استان مركزی است. همشهریان گرامی می‌توانند با ارتباط با ما، زمینه تهیه گزارش پیرامون مشكلات شهری را فراهم كنند. تلفن هر روز به جز روزهای تعطیل شنونده صدای شماست.]
1396/06/15
   برخی مجتمع‌های اراك  امكانات رفاهی ندارند
مجتمع‌های جهاد نصر، علوم پزشکی، جانبازان، فرهنگیان و کوروش در خیابان امام خمینی(ره) بعد از 5 سال هنوز حداقل شرایط رفاهی و امکانات شهری را ندارند. لطفاً در زمان دادن پروانه و هنگام اجرا به این مسائل مهم نظارت كنید تا شهر درست توسعه پیدا كند.
فرهی از اراك

  ضرورت رسیدگی به جاده داودآباد
مسئولین به جاده شهر داودآباد كه خیلی كم عرض است و وضعیت نامناسبی دارد، رسیدگی کنند.
این جاده كه در آن تردد زیادی صورت می‌گیرد با خطر تصادف و حادثه روبه رو است و بارها هم اتفاقات ناخوشایندی در آن رخ داده است. مسئولان باید به تمامی شهرهای استان با عدالت رسیدگی کنند.
ناصری از داود‌آباد

  ازدیاد موش‌ها در جدول‌های منطقه سبحانی
داخل جدول‌های منطقه سبحانی  اراک مملو از موش‌های بزرگی است که مرتب در حال رفت و آمد هستند و هیچ مسئولی از طرف شهرداری و یا بهداشت به این موضوع مهم كه سلامت و بهداشت مردم را تهدید می‌كند، رسیدگی نمی‌کند. در فصل تابستان به سر می‌بریم و زمینه بیماری فراهم است. لطفاً رسیدگی کنید.
صادقی از منطقه سبحانی اراك

  آلودگی فضای اطراف سطل‌های زباله
آلودگی فضای اطراف سطل‌های زباله در منطقه ابوذر معضلی است كه در هوای گرم این روزها موجب آزردگی مردم این منطقه شده است. این مساله بهداشت و سلامت مردم این منطقه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. لطفا رسیدگی كنید.
بهرامی از ساكنین منطقه ابوذر

  ضرورت صدور سند مسکن روستایی
از بنیاد مسکن ساوه سوال كنید که آیا 3 سال زمان برای صدور سند مسکن روستایی کافی نیست؟ چرا در این رابطه اقدام و تكلیف مردم را مشخص نمی‌كنید؟ بسیاری از خانواده‌ها به دلیل مشكلات اقتصادی می‌خواهند خانه خود را بفروشند كه بدون سند قیمت آن پایین‌تر از قیمت روز محاسبه می‌شود. لطفا رسیدگی كنید.
یكی از روستاییان ساوجیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code