موضوعات
مرکزی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 08632221961 [هموطنان عزیز استان، ستون صدای همشهری بازتاب و انعكاس مسائل و مشكلات شما در اقصی نقاط استان مركزی است. همشهریان گرامی می‌توانند با ارتباط با ما، زمینه تهیه گزارش پیرامون مشكلات شهری را فراهم كنند. تلفن هر روز به جز روزهای تعطیل شنونده صدای شماست.]
1396/06/12
  لامپ‌های سوخته را تعویض كنید
از مسئولان توزیع برق تقاضا داریم لامپ‌های سوخته چراغ برق‌ها در كوچه ها، خیابان‌ها و به خصوص پارك‌ها را تعویض كنند.
قادری از اراك

  سرعت‌گیرها مشخص نیستند
درابتدای ورودی شازند، سرعت‌گیری وجود دارد که اصلا قابل رویت نیست. هنگام رانندگی چندین بار برخورد شدیدی با آن داشتم و به خودرو من آسیب وارد شد.
لطفاً رنگ یا علامتی برای آن نصب کنید كه راننده‌ها بتوانند آن را تشخیص دهند و بموقع از سرعت خود بكاهند.
صمدی از شازند

  بهسازی پارک بازی کودکان در کوی مسکن
از شهرداری اراک تقاضا دارم به کف‌پوش کردن و محوطه سازی تنها پارک بازی کودکان در کوی مسکن جنب بانک ملی، اقدام كنند. روزانه شاهد مصدومیت تعداد زیادی از کودکان هستیم. زیبنده تنها پارک بازی این منطقه نیست که محوطه‌اش با سنگ و شن و ماسه پوشیده باشد.
كاظمی از اراك

  بلوار واشقانی فراهانی نیاز به پل هوایی دارد
بلوار واشقانی فراهانی پل هوایی ندارد و خطر تصادف در آن بالاست. مردم برای تردد از عرض خیابان با مشكل و خطر تصادف مواجه هستند. لطفاً مسئولان شهری فكری برای مشكل تردد از عرض این خیابان بكنند.
شفاعتی از اراك

   محله اطلسی نیمکت استراحت ندارد
لطفاً برای منطقه مسكونی شهرصنعتی محله اطلسی بالا تعدادی نیمکت در نظر گرفته شود. همه خیابان‌های آن دارای نیمكت هستند، به جز اطلسی بالا که جای نشستن و استراحت موقت ندارد.
فرخی از اراكارسال پیام اشتراک 
 
 Security code