موضوعات
مرکزی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308یا 08632221961 [هموطنان عزیز استان، ستون صدای همشهری بازتاب و انعكاس مسائل و مشكلات شما در اقصی نقاط استان مركزی است. همشهریان گرامی می‌توانند با ارتباط با ما، زمینه تهیه گزارش پیرامون مشكلات شهری را فراهم كنند. تلفن هر روز به جز روزهای تعطیل شنونده صدای شماست.]
1396/06/11

  آلودگی هوا با اتوبوس‌های دودزا
آلودگی اتوبوس‌های قدیمی و فرسوده امان ساکنان و کسبه منطقه مركزی شهر را بریده است. از مسئولان سازمان اتوبوسرانی و مدیریت جدید شهرداری اراک، خواستاریم  به تعمیر این اتوبوس‌ها و یا تعویض آنها در خطوط اقدام کنند. انتظار می‌رود برای نقاط مختلف این  شهر از اتوبوس‌های گازسوز استفاده كنند.امیدواریم تعدادی از اتوبوس‌های خریداری شده جدید نیز در نقاط محروم شهر مورد استفاده قرار گیرد.
کامرانی از اراک

 تشكر و درخواست قالی‌بافان ساروقی از صندوق کارآفرینی
با ایجاد یک شعبه موقت صندوق کارآفرینی در بخشداری ساروق، مراحل اداری  اعطای وام قالی بافان ساروقی به آسانی انجام شد. علاوه بر این مردم ساروق مجبور نبودند مدام بین ساروق و اراک تردد کنند. به همین دلیل از همه دست‌اندرکاران این طرح کمال تشکر را داریم. همچنین انتظار داریم  این وام‌ها هرچه زودتر به حساب قالی بافان ساروقی واریز شود تا ضمن برطرف شدن مشكلات اقتصادی، كار قالی‌بافی در این منطقه رونق بیشتری بگیرد.
جمعی از قالی بافان ساروق


ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code