موضوعات
مرکزی

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 08632221961 [هموطنان عزیز استان، ستون صدای همشهری بازتاب و انعكاس مسائل و مشكلات شما در اقصی نقاط استان مركزی است. همشهریان گرامی می‌توانند با ارتباط با ما، زمینه تهیه گزارش پیرامون مشكلات شهری را فراهم كنند. تلفن هر روز به جز روزهای تعطیل شنونده صدای شماست.]
1396/05/18
   ابتدای خیابان دهنو در شازند روشنایی ندارد
ابتدای خیابان دهنو بعد از میدان معلم در شازند  روشنایی ندارد. لطفاً مسئولان برق منطقه به این موضوع رسیدگی کنند. مردم به علت تاریكی واقعاً با مشكل روبه رو هستند.
یكی از اهالی خیابان دهنو

  ضرورت نظارت بر مراكز معاینه فنی خودروها
از مسئولان ذی ربط تقاضا می‌شود به مراكز معاینه فنی خودروها  سرکشی و بر عملکرد آنها نظارت کنند. بعضی وقت‌ها ایرادهایی می‌گیرند كه مربوط به مسائل فنی خودرو نیست.البته این همه مشکل نیست. زیرا بعد از ایراد گرفتن باید به تعمیرگاه برویم و به رفع عیب مذکور بپردازیم و دوباره به مرکز معاینه فنی مراجعه کنیم. بابت هرمراجعه هم باید 5 هزار تومان بپردازیم.
بیگی از ساوه

  همه درختان خیابان علم‌الهدی را هرس كنید  
ماموران فضای سبز در خیابان علم‌الهدی درختانی را که جلوی منازل برخی مدیران ارشد شهر قرار دارند هرس کرده‌اند، اما بخش‌های دیگر را به حال خود رها كرده اند.باید توجه داشت که بر اثر رشد سرشاخه‌ها در بسیاری نقاط سیم‌های برق با آنها تماس دارد. لطفا مسئول فضای سبز بر كار پرسنل خود نظارت كند.
شمشیری از اراك

ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code