موضوعات
مرکزی

ایجاد 5 هزارشغل پایدار در استان

نویسنده:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در نشست برنامه های ابلاغی وزارت تعاون گفت: ایجاد5 هزار فرصت شغلی پایدار در سال جاری با پرداخت تسهیلات خوداشتغالی در این استان هدفگذاری شده که تحقق آن اقدامی موثر در حل چالش بیکاری در این منطقه است...
1396/05/22
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در نشست برنامه های ابلاغی وزارت تعاون گفت: ایجاد5 هزار فرصت شغلی پایدار در سال جاری با پرداخت تسهیلات خوداشتغالی در این استان هدفگذاری شده که تحقق آن اقدامی موثر در حل چالش بیکاری در این منطقه است.
به گزارش ایرنا« ظفر افشون » اظهارکرد: اشتغال از مهم ترین دغدغه‌های جامعه است که همه باید برای تحقق حداکثری این مهم و کاهش معضل بیکاری بیش از پیش تلاش کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ادامه داد: با توجه به منابع ابلاغی و تخصیصی به بنگاه‌های خرد و کوچک، خانگی و نهادهای حمایتی و طرح رونق تولید و بازسازی و نوسازی صنایع این استان، دستگاه‌های اجرایی باید همت ویژه ای را به کار گیرند و فعالیت‌های انجام شده را در کارگروه اشتغال ارائه دهند.
افشون تأکید کرد: دفتر اقتصادی و دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری همسو با اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیگیری و تسریع در روند اجرای برنامه‌های اشتغال زایی در این استان اقدام‌های لازم را انجام می‌دهد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code