موضوعات
مرکزی

اهدای 10کانکس به زلزله زدگان از سوی یک خیر

نویسنده:
یک پزشک خیر اراکی 10 کانکس و4 حمام و سرویس بهداشتی سیار به زلزله زدگان غرب کشور اهدا کرد. به گزارش ایرنا،مدیرکل مدیریت بحران استانداری با اعلام این خبر اظهارکرد: هر 10 کانکس اهدایی مجهز به سیستم گرمایشی پیشرفته برقی هستند که با توجه به سردی هوا در این شرایط کاربرد زیادی دارند...
1396/09/11
یک پزشک خیر اراکی 10 کانکس و4 حمام و سرویس بهداشتی سیار به زلزله زدگان غرب کشور اهدا کرد. به گزارش ایرنا،مدیرکل مدیریت بحران استانداری با اعلام این خبر اظهارکرد: هر 10 کانکس اهدایی مجهز به سیستم گرمایشی پیشرفته برقی هستند که با توجه به سردی هوا در این شرایط کاربرد زیادی دارند.
« سعید فرخی » گفت: علاوه بر این کمک ها، محموله 200 عددی شیرخشک نیز توسط این پزشک خیر اراکی برای نواحی زلزله زده اهدا شده است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گفت: ارزش ریالی مجموعه اقلام اهدایی توسط این خیر اراکی 600 میلیون ریال است.فرخی گفت: این اقلام تحویل مدیریت بحران استان شد ه است.
وی توضیح داد: با توجه به این‌که مسئولیت خدمت رسانی و بازسازی طیفی از روستاهای آسیب دیده در زلزله غرب کشور بر عهده سپاه روح الله استان مرکزی است اقلام ارسالی توسط این پزشک خیر پس از انتقال توسط سپاه روح الله در اختیار خانواده‌ها قرار می‌گیرد. جانشین مدیریت بحران مرکزی هم گفت: مردم این استان 100 میلیارد ریال کمک نقدی و غیر نقدی به زلزله زدگان غرب کشور کردند.
«عباسعلی نظیری » در حاشیه برگزاری نوزدهمین عملیات تمرینی زلزله و ایمنی در دبیرستان دخترانه مهدیه اراک  اظهارکرد: 90 میلیارد ریال از این کمک‌ها به صورت غیر نقدی و بقیه نقدی است. وی بیان کرد: کمک‌های غیر نقدی مردم مرکزی به زلزله زدگان غرب کشور تاکنون از طریق 400 دستگاه تریلر و کامیون به این مناطق ارسال شده است.
جانشین مدیریت بحران استانداری ادامه داد: عملکرد دستگاه‌های مختلف این استان در کمک و امداد رسانی به زلزله زدگان غرب کشور در حال ارزیابی است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code