موضوعات
مرکزی

انجام مذاکرات برای حفظ باشگاه شهرداری اراک

نویسنده:
مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: بقای باشگاه شهرداری اراک به نفع ورزش استان است و برای حفظ آن مذاکرات خوبی انجام داده ایم...
1396/06/22
مدیر کل ورزش و جوانان استان  گفت: بقای باشگاه شهرداری اراک به نفع ورزش استان است و برای حفظ آن مذاکرات خوبی انجام داده ایم.
«عابد حقدادی» در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: باشگاه شهرداری اراک در این چند سال روند خوبی را طی کرده و حمایت قابل توجهی از ورزش حرفه ای و ورزشکاران در قالب تیم‌های مختلف داشته است. همچنین در حوزه تیم‌های پایه نیز عملکرد قابل قبولی از خود به جای گذاشته است.
وی ادامه داد: نبود باشگاه شهرداری به نفع اراک نیست و صدمات جبران ناپذیری را به ورزش و جوانان اراک می‌زند. بر همین اساس تعاملات و مذاکرات خوبی با اعضای شورای شهر داشتیم و همه آنان متفق القول موافق حمایت از ورزش چه در بعد قهرمانی و چه در بعد همگانی هستند.
وی بیان کرد: به هر حال رعایت قوانین و مقررات و همچنین نظارت بر عملکرد باشگاه مورد توجه اعضای شورا و مورد تاکید ما نیز هست، ولی در مجموع به دنبال آن هستیم که بتوانیم با یک روش برد _برد باشگاه را حفظ کنیم و رشته‌هایی همچون بسکتبال، والیبال و برخی رشته‌های دیگر که چندین سال قبل موفق بودند و دارای پتانسیل هستند مورد حمایت باشگاه قرار بگیرند.
حقدادی ادامه داد: مردم به ویژه جامعه ورزشی با حضور معنی دار خود در انتخابات اخیر خواسته‌های خود را مطرح کردند و امیدوارم شهرداری اراک همانند شهرداری ارومیه، تبریز، ماهشهر، بندرعباس و تهران حمایت از ورزش را همچنان سر لوحه کار خود قرار دهد.
وی در خصوص جلسه قرعه کشی سوپر لیگ بسکتبال و عدم حضور تیم شهرداری در این مراسم نیز خاطرنشان کرد: هنوز هم امکان حضور تیم بسکتبال شهرداری اراک در سوپر لیگ مهیاست و رئیس هیات بسکتبال استان با فدراسیون مذاکراتی داشته است و اگر نیاز باشد من نیز به این قضیه ورود خواهم کرد.
حقدادی با اشاره به وضعیت باشگاه آلومینیوم اظهار کرد: با حمایت‌های مدیر عامل ایرالکو، مدیریت استان و نمایندگان مردم اراک در مجلس باشگاه بار دیگر شکل گرفت و امروز روند رو به رشدی را دنبال می‌کند که باعث خوشحالی همه هواداران خواهد بود.
وی در خصوص انتخاب حامد بصیری به عنوان سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم بیان کرد: بصیری از بازیکنان با اخلاق و فنی فوتبال اراک است که سالیان سال برای این تیم زحمت کشیده است. به عقیده من انتخاب حامد بصیری به عنوان سرمربی اتفاق خوبی بود و امیدوارم وی علی‌رغم کار دشواری که پیش رو دارد با عملکرد خوب خودش جایگاهش را تثبیت کند.
حقدادی در پایان در خصوص وضعیت تیم فوتسال شهرداری ساوه گفت: حضور بدون موفقیت در لیگ شکل خوبی ندارد. به همین منظور از هیات فوتبال و سرپرست اداره ورزش و جوانان ساوه خواسته ام به وضعیت شهرداری ساوه رسیدگی کنند و با رفع مشکلات و موانع احتمالی شرایط این تیم را بهبود ببخشند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code