موضوعات
لرستان

‌کلاهبرداری با بهانه استخدام در بروجرد

نویسنده:
فرمانده انتظامی استان از دستگیری كلاهبردارانی که با وعده استخدام در ادارات دولتی از شهروندان بروجردی کلاهبرداری کرده‌ بودند، خبر داد...
1396/08/07
فرمانده انتظامی استان از دستگیری كلاهبردارانی که با وعده استخدام در ادارات دولتی از شهروندان بروجردی کلاهبرداری کرده‌ بودند، خبر داد.
به گزارش همشهری، سردار«حاجی محمد مهدیان نسب» گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس آگاهی بروجرد و طرح شکایت علیه شخصی که با وعده استخدام در ادارات دولتی مبالغی از آنها کلاهبرداری كرده بود، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت. پس از انجام تحقیقات گسترده از سوی ماموران پلیس آگاهی مشخص شد، دو کلاهبردار از 4 شهروند به بهانه استخدام در ادارات دولتی مبلغ 3 میلیارد و 474 میلیون ریال کلاهبرداری کرده‌اند. این متخلفان همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

توقیف خودرو‌های متخلف در بروجرد
222 دستگاه وسیله نقلیه فاقد مدارک و پلاک مخدوش در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در بروجرد متوقف شد.
ماموران یگان امداد بروجرد با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در چندین مرحله در هفت ماه نخست سال جاری 25 سارق‌، مزاحم خیابانی‌، فروشنده مواد مخدر و معتاد پرخطر را دستگیر و 78 دستگاه خودرو و 144 موتوسیکلت فاقد مدارک و پلاک مخدوش را توقیف کردند. با اجرای این طرح مقادیری مواد مخدر نیز کشف شد.

 
همکاری پلیس لرستان و همدان در برابر قاچاق
فرمانده انتظامی لرستان از توقیف یک دستگاه کامیون کشنده و کشف کابینت‌های میلیاردی قاچاق در عملیاتی مشترک با پلیس همدان خبر داد.
به گزارش همشهری، سردار «حاجی‌محمد مهدیان‌نسب» گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی لرستان در اجرای طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تشدید اقدامات کنترلی و مبارزه با ورود و خروج کالاهای قاچاق، با همکاری اداره اطلاعات جنایی فرماندهی انتظامی همدان یک دستگاه کامیون کشنده را شناسایی و توقیف کردند. در بازرسی از خودرو توقیفی در محور آزادراه خرم‌زال (اندیمشک به طرف خرم آباد) مشخص شد که حامل انواع کابینت ساخته شده خارجی قاچاق فاقد اسناد مثبته گمرکی است.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه عنوان کرد: محموله مکشوفه از استان‌های جنوبی به مقصد پایتخت بارگیری شده بود. کارشناسان ارزش محموله قاچاق کشف شده را 400 میلیون تومان اعلام کردند.
 همچنین سرهنگ «سلطان‌مراد زارع» فرمانده انتظامی چگنی هم از کشف تعدادی لوازم خانگی قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران انتظامی ویسیان حین گشت در محور گردنه «نثار‌دله» به یك دستگاه وانت زامیاد كه به سمت خرم‌آباد می‌رفت، مظنون شدند. با هماهنگی مقام قضایی آن را توقیف کردند. در بازرسی از خودرو تعدادی لوازم خانگی شامل ماشین لباسشویی، یخچال و تلویزیون ال‌ای‌دی قاچاق كشف و یك نفر
دستگیر شد. وی تاکید کرد: كارشناس ارزش کالای قاچاق کشف شده را 15 میلیون تومان برآورد کردند. متهم پس از تشكیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
سرهنگ «صفی‌الله بیرانوند» فرمانده انتظامی خرم‌آباد هم از توقیف وانت پیکان حامل کفش قاچاق در این شهرستان خبر داد و عنوان کرد: با توقیف یک دستگاه وانت‌پیکان در گردنه رازان خرم‌آباد 535 جفت کفش زنانه قاچاق و بدون مجوز گمرکی کشف و یک نفر دستگیر شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code