موضوعات
لرستان

کشف 24 تن برنج قاچاق در پلدختر

نویسنده:
فرمانده انتظامی استان از توقیف یک کامیون کشنده و کشف 24 تن برنج خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال در پلدختر خبر داد...
1396/08/15
فرمانده انتظامی استان از توقیف یک کامیون کشنده و کشف 24 تن برنج خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال در پلدختر خبر داد.
به گزارش همشهری، سردار «حاجی‌محمد مهدیان‌نسب» گفت: ماموران انتظامی پلدختر در پی دریافت خبری مبنی بر عبور خودرو حامل بار قاچاق از محور اندیمشک به طرف پلدختر، بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی در ایست و بازرسی مستقر و اقدام به کنترل محور مواصلاتی کردند. ماموران هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده بنز مظنون و با هماهنگی مقام قضایی آن را توقیف كردند. در بازرسی از آن 24 تن برنج خارجی قاچاق فاقد مجوز گمركی كشف و یك نفر نیز دستگیر شد.
سردار مهدیان نسب بیان کرد: كارشناسان ارزش محموله قاچاق کشف شده را یک میلیارد و 200 میلیون ریال اعلام کردند. در این رابطه متهم با تشكیل پرونده تحویل مراجع ذی‌صلاح شد.
سرهنگ «فضل‌الله منصوری» فرمانده انتظامی سلسله هم از كشف هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوییل در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران بخش انتظامی فیروزآباد حین گشت‌زنی در محور مواصلاتی الشتر – خرم‌آباد به یك دستگاه وانت نیسان مظنون شدند. در بازرسی از آن هزار لیتر گازوییل قاچاق كشف و یك نفر دستگیر شد. فرد خاطی با تشكیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.


پلمب 420 واحد صنفی متخلف در بروجرد
فرمانده انتظامی بروجرد‌ از پلمب 420 واحد متخلف در 7 ماه نخست امسال در این شهرستان، خبر داد.
به گزارش همشهری، سرهنگ «علیرضا دلیری» گفت: مأموران اداره نظارت بر اماكن عمومی این فرماندهی با همکاری مسئولان اتحادیه‌های صنفی از سه هزار و 384 واحد صنفی در 7 ماه نخست امسال در بروجرد بازدید كردند. در این راستا 420 واحد صنفی متخلف به دلیل رعایت نکردن مقررات انتظامی، صنفی و شئونات اسلامی با هماهنگی مقام قضایی پلمب شد.  سرهنگ دلیری بیان کرد: در این رابطه هزار و 966 فقره تعهد‌نامه و 420 اخطاریه نیز صادر شد. در این مدت 512 قلیان، 6 هزار و 500 نخ سیگار خارجی قاچاق، 18 هزار عدد قرص و داروهای غیرمجاز و 26 هزار عدد انواع ترقه نیز کشف شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code