موضوعات
لرستان

کامیون‌های قاچاقچیان توقیف شدند

نویسنده:
بیش از 3 میلیارد ریال کالای قاچاق در پلدختر کشف شد...
1396/09/07
بیش از 3 میلیارد ریال کالای قاچاق در پلدختر کشف شد.
فرمانده انتظامی استان از توقیف 6 دستگاه تریلر و کشف مقادیری کالای قاچاق به ارزش سه میلیارد و 47 میلیون و 800 هزار ریال در پلدختر خبر داد.
به گزارش همشهری، سردار «حاجی محمد مهدیان نسب» گفت: ماموران انتظامی پلدختر 6 دستگاه خودرو تریلر کشنده و کامیون را با هماهنگی مقام قضایی در این شهرستان توقیف کردند. در بازرسی از خودروهای توقیفی مقدار 24 تن برنج، 269 قلم لوازم خانگی، 980 جفت كفش و 984 عدد چراغ قوه خارجی قاچاق كشف شد.
فرمانده انتظامی استان از دستگیری 7 نفر در این زمینه خبر داد و افزود: افراد خاطی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع ذیصلاح شدند.

پلمب10 واحدصنفی متخلف در ازنا
جانشین انتظامی ازنا از برخورد قاطع پلیس پاوا با صنوف متخلــف و پلمب 10 واحد صنفـــی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش همشهری، سرهنگ «حمید نجفی» گفت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان در چند روز گذشته از 50 واحد صنفی در اجرای طرح کنترلی - نظارتی بر قهوه‌خانه‌ها و سفره‌خانه‌های سنتی و سایر صنوف سطح شهر بازدید کردند. در این زمینه 10 واحد صنفی متخلف پلمب و برای 20 واحد صنفی اخطار پلمب صادر شد.

کشف البسه خارجی قاچاق در خرم‌آباد
جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه خودرو زانتیا و کشف هزار و 542 ثوب البسه خارجی قاچاق در آزادراه خرم‌زال خبر داد.
به گزارش همشهری، سرهنگ «علی احمدی‌تبار» گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پلیس آگاهی لرستان در آزاد راه خرم‌زال (اندیمشك به طرف خرم‌آباد) یك دستگاه خودرو سواری زانتیا را شناسایی و توقیف کردند. در بازرسی از خودرو مذکور هزار و 542 ثوب البسه خارجی قاچاق فاقد مجوز گمرکی کشف و یک نفر دستگیر شد. محموله مكشوفه از استان‌های جنوبی به مقصد پایتخت بارگیری شده بود.
وی تصریح کرد: کارشناسان ارزش محموله قاچاق کشف شده را 500 میلیون ریال اعلام کردند. فرد خاطی نیز برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح معرفی شد..ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code