موضوعات
لرستان

چهارخطه خرم‌آباد-کوهدشت امسال زیر بار ترافیک می‎رود

نویسنده:
مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی لرستان از پیشرفت 10 تا 90 درصدی محور خرم‌آباد–پلدختر در قطعات مختلف خبر داد...
1396/06/14
 مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی لرستان از پیشرفت 10 تا 90 درصدی محور خرم‌آباد–پلدختر در قطعات مختلف خبر داد.
 «صادق مریدی» درباره آخرین وضعیت چهارخطه‌ها در استان به ایسنا گفت: چهارخطه محور خرم‌آباد-کوهدشت 86 کیلومتر است که 58 کیلومتر آن زیر بار ترافیک رفته و 28 کیلومتر دیگر با پیشرفت 65 درصدی در حال اجراست. با تخصیص اعتبار تا پایان سال زیر بار ترافیک می‌رود و 8 کیلومتر باقیمانده از این محور نیز آماده برگزاری مناقصه است.
مریدی با بیان اینکه چهارخطه محور خرم‌آباد-پلدختر 111 کیلومتر است که 40 کیلومتر آن زیربار ترافیک رفته است، اظهار کرد: از این میزان 37 کیلومتر با پیشرفت فیزیکی 10 تا 90 درصد در قطعات مختلف در حال اجراست. مطالعات ادامه مسیر این محور انجام شده اما هنوز به مناقصه گذاشته نشده است.
وی با اشاره به محور خرم‌آباد-نورآباد بیان کرد: طول این مسیر 80 کیلومتر است که 57 کیلومتر آن زیر بار ترافیک رفته است. 23 کیلومتر دیگر با پیشرفت 70 درصد در حال اجراست که با تخصیص اعتبار، امسال 18 کیلومتر از این مسیر به اتمام می‌رسد.
مریدی تاکید کرد: محور الیگودرز-خمین نیز 14/5 کیلومتر آن در حوزه لرستان قرار دارد که تاکنون 11/5 کیلومتر آن زیربار ترافیک رفته و 3 کیلومتر باقیمانده ظرف 2 ماه آینده به اتمام می‌رسد. محور الیگودرز-داران نیز 27 کیلومتر است که عملیات اجرایی 10 کیلومتر آن در حال انجام است. امیدوارم 5 کیلومتر دیگر آن تا پایان امسال به اتمام برسد. همچنین محور بروجرد-توره نیز 28 کیلومتر بود که سال گذشته به اتمام رسید.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code