موضوعات
لرستان

پیست دوچرخه‌سواری بروجرد فراموش شد

نویسنده:
ششم آذر ماه 94 محمدعلی نوروزیان رکابزن بروجردی تیم ملی حین تمرین در جاده بر اثر تصادف با کامیون جانش را از دست داد...
1396/07/18
ششم آذر ماه 94 محمدعلی نوروزیان رکابزن بروجردی تیم ملی حین تمرین در جاده بر اثر تصادف با کامیون جانش را از دست داد. پس از این حادثه برخی از مسئولان کشوری و استانی وعده احداث پیست در بروجرد به نام این رکابزن را دادند اما این وعده هرگز اجرا نشد. رئیس هیأت دوچرخه‌سواری لرستان در این باره به ایسنا‌ گفت: پس از مرگ نوروزیان، «علاءالدین بروجردی» نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی برای احداث پیست به «محمود گودرزی» وزیر وقت ورزش و جوانان نامه نوشت. وزیر هم دستور داده بود این طرح جزو پروژه‌های ملی سال 96 قرار بگیرد.
«بابک فرزاد» افزود: باید در زمانی که گودرزی وزیر بود این وعده پیگیری می‌شد اما الان دیگر تقریباً غیرممکن شده است.
این مسئول تاکید کرد: در هیچ جای دنیا دیگر روی پیست بتنی مسابقه برگزار نمی‌شود و همه از پیست چوبی استفاده می‌کنند که هزینه احداث آن به مراتب کمتر است. برای احداث پیست بتنی بین 15 تا 20 میلیارد تومان نیاز است؛ این در حالی است که پیست چوبی با هزینه بسیار کمتر و در زمانی کوتاه‌تر احداث می‌شود.
فرزاد با بیان اینکه وعده احداث پیست بتنی در بروجرد فراموش شده است، عنوان کرد: انتظار داریم با توجه به ظرفیت‌های دوچرخه‌سواری بروجرد، پیستی مثل چیتگر تهران در شهرستان احداث شود تا رکابزن‌ها حین تمرین در امان باشند، چون تمرین در جاده خیلی خطرناک است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code