موضوعات
لرستان

پیروزی مقاومت اسلامی بر داعش نماد وحدت امت اسلامی

نویسنده:
نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد پیروزی جبهه مقاومت اسلامی بر داعش را نمادی از وحدت امت اسلامی و غلبه بر کفر و استکبار جهانی عنوان کرد...
1396/09/12
نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد پیروزی جبهه مقاومت اسلامی بر داعش را نمادی از وحدت امت اسلامی و غلبه بر کفر و استکبار جهانی عنوان کرد.
به گزارش ایرنا، آیت‌الله «سید‌احمد میرعمادی» در خطبه‌های نماز جمعه این هفته که در محل مصلای الغدیر خرم‌آباد برگزار شد، گفت: راهبرد جدید آمریکا در منطقه نشان می‌دهد به طور رسمی به دنبال ایجاد تفرقه در منطقه است و می‌گوید ما باید جلوی نفوذ جمهوری اسلامی را در منطقه بگیریم. آمریکا در همین زمینه سپاه را که بازوی نظامی جمهوری اسلامی است، تروریست معرفی کرده است.
وی افزود: آمریکا اعلام کرده باید سپاه قدس و حزب‌الله لبنان از بین بروند، اما باید بداند جمهوری اسلامی یک درخت تنومند است که ریشه‌های مستحکمی دارد و شاخ و برگ‌هایش تمام جهان اسلام را فراگرفته است.
خطیب جمعه خرم‌آباد با اشاره به ولادت پیامبر اسلام(ص) و ولادت امام صادق(ع) عنوان کرد: سیره عملی پیامبر اسلام(ص) عزت، اقتدار، پیشرفت و شوکت همه‌جانبه مسلمانان در سایه وحدت، همبستگی و اتحاد بوده است. استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی دشمن مشترک مسلمانان جهان اعم از شیعه و سنی است. این دشمنان به اهل سنت و شیعه رحم نمی‌کنند و اسلام را هدف قرار داده‌اند.
آیت‌الله میرعمادی با اشاره به وضعیت زلزله‌زدگان غرب کشور گفت: با توجه به تامین نیازهای اولیه و کمک‌های غیرنقدی که تاکنون انجام شده باید کمک‌های نقدی برای ساخت منازل زلزله‌زدگان هم مورد توجه قرار گیرد تا در فصل سرما و زمستان هرچه سریع‌تر سرپناهی برای آنها تامین شود.

نمایندگان مصالح محرومان را موردنظر قرار دهند
امام جمعه پلدختر نیز در بخشی از خطبه‌های نماز جمعه پلدختر با بیان اینکه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باید رفع مشکلات محرومان را مدنظر قرار دهند و در قانونگذاری، مصالح، مسائل ضروری و منافع محرومان را مدنظر قرار دهند، اظهار کرد: نمایندگان مردم در مجلس قوانین دست و پاگیر را کنار بگذارند و برحسب نیاز محرومان و رفع گرفتاری و مشکلات آنان عمل کنند.
حجت‌الاسلام «محمد سوری» با اشاره به سالروز شهادت سید حسن مدرس و روز مجلس گفت: نمایندگان مجلس باید در موضع‌گیری‌ها و تصویب قوانین، آیت‌الله مدرس را الگو قرار دهند و آزادگی خود را حفظ کنند و در مقابل استکبار جهانی با قدرت بایستند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code