موضوعات
لرستان

مراسم رونمایی از لباس فرم رانندگان ترمینال برون‌استانی خرم‌آباد برگزار شد.

نویسنده:
به گزارش همشهری، رئیس سازمان حمل ونقل و بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد در این مراسم که در محل ترمینال برون استانی برگزار شد، اظهار کرد: رونمایی از لباس فرم رانندگان تاکسی ترمینال برون استانی دومین مرحله از ملبس شدن رانندگان تاکسی به لباس فرم است...
1396/05/17
به گزارش همشهری، رئیس سازمان حمل ونقل و بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد در این مراسم که در محل ترمینال برون استانی برگزار شد، اظهار کرد: رونمایی از لباس فرم رانندگان تاکسی ترمینال برون استانی دومین مرحله از ملبس شدن رانندگان تاکسی به لباس فرم است.
«محمد فتحی بیرانوند» افزود: تا دو ماه آینده همه رانندگان تاکسی در خرم‌آباد ملبس به لباس فرم می‌شوند که گامی در جهت اعتمادسازی شهروندان است. حوزه حمل و نقل عمومی یک حوزه مشتری‌مدار است و در صورت بروز کوچک‌ترین خلل و وقفه‌ای در خدمات‌رسانی، سیستم حمل‌ونقل با اختلال روبه‌رو خواهد شد و نارسایی‌هایی به وجود می‌آید.
این مسئول با اشاره به اینکه در اولین گام سعی کرده‌ایم با هزینه شخصی رانندگان تاکسی این کار انجام شود، بیان کرد: اقدامات و فعالیت‌های مهمی از زمان تشکیل سازمان حمل و نقل و بار و مسافر صورت گرفته است. یکی از این موارد بحث ترمینال برون استانی است که با حمایت‌های شهردار تاکنون خوب پیش رفته است. یکی از مطالبات به حق مردم این است که در حوزه حمل و نقل تحول مثبت و اساسی ایجاد شود و تکمیل ترمینال یکی از این اقدامات است. با تکمیل ترمینال به زودی همه تعاونی‌ها در آن مستقر می‌شوند و این محل در کانون توجه قرار می‌گیرد، در نتیجه توقع و انتظار شهروندان بیشتر می‌شود.
فتحی بیرانوند با اشاره به اینکه تاکسی یکی از سریع‌ و فراگیرترین سیستم‌های حمل ونقل است، عنوان کرد: با افتتاح ترمینال برون استانی فعالیت‌های بیشتری در زمینه سیستمی کردن و ارائه خدمات خواهیم داشت.
این مسئول با اشاره به انتشار و توزیع نشریه تاکسی طی روزهای آینده بین تاکسی‌داران و شهروندان بیان کرد: به منظور رفاه رانندگان تاکسی قراردادی با یک شرکت تولیدکننده لنت منعقد کرده‌ایم. براساس آن لنت مورد نیاز تاکسی با 25درصد زیرقیمت به رانندگان تحویل داده می‌شود. موضوع بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی نیز برای اولین بار طی تفاهمنامه‌ای با بنیاد برکت و پرداخت سالانه 50 هزارتومان از دیگر اقداماتی است که در راستای ارائه خدمات به رانندگان تاکسی انجام شده است. در بحث رفاهی نیز با بانک‌های طرف قرارداد صحبت‌هایی مبنی بر اعزام رانندگان تاکسی به مشهد مقدس و مکان‌های تفریحی داشته‌ایم که با توجه به تعداد بالای رانندگان این کاربه صورت تدریجی انجام خواهد شد.
فتحی بیرانوند در خصوص هوشمندسازی سیستم حمل ونقل هم اظهار کرد: باهوشمندسازی سیستم دیگر نیازی به مراجعه حضوری رانندگان برای دریافت مرخصی‌، کارت شهری و دیگر امور نیست. همه این فعالیت‌ها با همکاری شهردار خرم آباد انجام شده و امیدواریم با ثبات مدیریتی تا پایان سال بهترین خدمات را به رانندگان تاکسی ارائه کنیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code