موضوعات
لرستان

كامیون حامل بلوط‌های غیرمجاز متوقف شد

نویسنده:
فرمانده انتظامی الیگودرز از توقیف یك دستگاه كامیون و كشف چوب‌های بلوط قاچاق به ارزش 30 میلیون تومان در این شهرستان خبر داد...
1396/08/29
فرمانده انتظامی الیگودرز از توقیف یك دستگاه كامیون و كشف چوب‌های بلوط قاچاق به ارزش 30 میلیون تومان در این شهرستان خبر داد.
به گزارش همشهری، سرهنگ «خدارحم ذلقی» گفت: ماموران ایست و بازرسی خمه الیگودرز حین كنترل خودرو‌های عبوری به یك دستگاه كامیون مشكوك شدند و آن را توقیف كردند. در بازرسی از خودرو یاد شده سه تن و 180 كیلو چوب بلوط فاقد هرگونه مجوز قانونی كشف شد. با هماهنگی مقامات قضایی راننده متخلف پس از تشکیل پرونده به مراجع قانونی معرفی شد.
 
  کشف هزار طاقه پارچه قاچاق در خرم‌آباد
فرمانده انتظامی لرستان از توقیف یك دستگاه كامیون کشنده و كشف مقادیری پارچه قاچاق به ارزش 300 میلیون تومان خبر داد.
به گزارش همشهری، سردار «حاجی محمد مهدیان‌نسب» گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در اجرای طرح مبارزه با قاچاق كالا و ارز در آزاد‌راه خرم‌زال به یك دستگاه كامیون کشنده مشكوك شدند و با هماهنگی مقام قضایی آن را توقیف كردند. در بازرسی از خودرو مذكور هزار طاقه انواع پارچه خارجی قاچاق فاقد مجوز قانونی كشف و یك نفر دستگیر شد.

  دستگیری سارق پلدختر ی هنگام سرقت
فرمانده انتظامی پلدختر از دستگیری یک سارق مغازه هنگام سرقت خبر داد.
به گزارش همشهری، سرهنگ «صفر عبدالوند» گفت: ماموران کلانتری مرکزی پلدختر هنگام گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی موفق به دستگیری یک نفر در حال سرقت شدند. با دستگیری این سارق، اقلام مسروقه مکشوفه با هماهنگی مقام قضایی تحویل مالباخته شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code