موضوعات
لرستان

قطع خدمات انشعابی واحدهای تولیدی ممنوع شد

نویسنده:
رئیس کل دادگستری لرستان از برطرف شدن موانع قضایی بر سر راه تولیدکنندگان در لرستان و ممنوعیت قطع خدمات انشعابی واحدهای تولیدی فعال از سوی دستگاه‌های خدمات‌رسان خبر داد...
1396/08/21
رئیس کل دادگستری لرستان از برطرف شدن موانع قضایی بر سر راه تولیدکنندگان در لرستان و ممنوعیت قطع خدمات انشعابی واحدهای تولیدی فعال از سوی دستگاه‌های خدمات‌رسان خبر داد.
به گزارش همشهری «جعفر بدری» گفت: عزم جدی بر حمایت از سرمایه گذاران و برطرف کردن موانع موجود در سرمایه‌گذاری در لرستان است. دستگاه قضا از ورشکستگی واحدهای فعال در لرستان جلوگیری می‌کند و موانع قضایی بر سر راه تولیدکنندگان در لرستان برطرف خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه دستگاه‌های خدمات‌رسان حق قطع آب، برق و گاز واحدهای تولیدی فعال را ندارند، اظهار کرد: در گذشته صندوق ذخیره ارزی به واحدهای تولیدی کمک می‌کرد اما امروز صرف یارانه و مصارف روزمره مردم می‌شود.
وی به دریافت سود بیش از حد بانک‌های عامل از واحدهای تولیدی اشاره کرد و گفت: در صورت ناچاری حکم ورشکستگی واحد تولیدی را اعلام می‌کنیم که بانک نتواند بیش از این در حق واحدهای تولیدی اجحاف کند. به منظور اجرای مصوبات ستاد مرکزی و در جهت تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی در استان ها، ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از این پس ستاد استانی نامیده می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code