موضوعات
لرستان

فرسودگی، اردوگاه دانش‌آموزی بروجرد را تعطیل کرد

نویسنده:
اردوگاه دانش‌آموزی بروجرد به دلیل مشکلات مربوط به ایمنی و فرسودگی به صورت موقت تعطیل می‌شود...
1396/05/22
اردوگاه دانش‌آموزی بروجرد به دلیل مشکلات مربوط به ایمنی و فرسودگی به صورت موقت تعطیل می‌شود.
به گزارش ایسنا «شهاب روزبهانی» مدیرآموزش و پرورش بروجرد با اعلام این مطلب گفت: اردوگاه «فیال» به علت فرسودگی امنیت لازم را ندارد. با این وضعیت صلاح نیست اردوگاه آموزشی، تفریحی و فرهنگی فیال بروجرد به کار خود ادامه دهد. تا زمانی ‌که مشکل این اردوگاه مرتفع نشود، تعطیل است.
روزبهانی افزود: اردوگاه دانش آموزی فیال بعد از زلزله سال 85 دچار آسیب جدی شده و بسیاری از دیوارها ترک برداشته و نا‌ایمن شده‌اند. در این زمینه مکاتباتی با مسئولان استانی و کشوری برای احداث یک اردوگاه دانش‌آموزی جدید در بروجرد صورت گرفته است. برای احداث اردوگاه دانش‌آموزی مصوبه شورای آموزش و پرورش بروجرد کسب شده است. برای بازسازی اردوگاه فیال هم اعتبار لازم تخصیص داده نشده که نیازمند کمک مسئولان و خیران هستیم.
این مسئول با اشاره به پژوهشسرای دانش آموزی، تاکید کرد: پژوهشسرای دانش‌آموزی بروجرد نیز با دارابودن بیش از 10 میلیارد ریال حیوانات تاکسیدرمی شده در حال تخریب است و نیاز به بازسازی دارد. آموزش و پرورش به عنوان بزرگ‌ترین جامعه انسانی که دایره ارتباطی آن به نوعی کل افراد جامعه را در بر می‌گیرد، برای اداره و پیشرفت، بی‌نیاز از مشارکت و مشورت نیست.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code