موضوعات
لرستان

صدای همشهری

نویسنده:
33310253 - 88932308 021 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما لرستانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید. شماره تلفن روزنامه همشهری لرستان 33310253 و شماره پیامك آن 5000248503 است. ]
1396/08/27
لزوم توجه شهرداری به خیابان فاطمی
لازم است شهرداری بروجرد به خیابان فاطمی حد فاصل میدان شهدا تا پل توجه بیشتری داشته باشد. مسیر از آسفالت و زیرسازی خوبی برخوردار نیست و پیاده‌روهای آن خاکی بوده و چاله‌های زیادی دارد. حتی شهرداری طی دو سال گذشته، لوله‌کشی در فضای پشت ساختمان شهرداری داشته که هنوز چاله‌های آن را پر نکرده است. شهرداری بروجرد نباید فقط به فکر محلات و نقاط مرکزی شهر باشد. در اکثر محله‌‌های شهر بروجرد مردم نیاز به دریافت خدمات از طریق سازمان شهرداری دارند و باید به همگان به شیوه عادلانه‌ای این خدمات ارائه شود.
اکبری از بروجرد

مشکلات مالی؛ سد راه خیبر
مردم بعد از سقوط خیبر دیگر به استادیوم نمی‌روند! مشکل این تیم در سال‌های قبل مدیریتی بود اما الان خیبر با مهرداد خادمی، عالی نتیجه می‌گیرد و تنها نیازمند یک اسپانسر است، ولی در ادامه فصل مشکلات مالی سد راه خیبر خواهد شد.
سروش از خرم‌آبادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code