موضوعات
لرستان

صدای همشهری

نویسنده:
33310253 - 021-88932308 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما لرستانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید. شماره تلفن روزنامه همشهری لرستان 33310253 و شماره پیامك آن 5000248503 است. ]
1396/08/22
   جمع‌آوری سدمعبرکنندگان موقتی نباشد
از اقدام شهرداری خرم‌آباد برای جمع‌آوری سدمعبرکنندگان تشکر می‌کنم. مغازه ما در سبزه میدان قرار دارد و با جمع‌آوری میوه‌فروش‌هایی که در این میدان سد معبر می‌کردند، آلودگی صوتی و شلوغی‌ها تا حدی رفع شده است. فقط امیدوارم اجرای این طرح موقتی نباشد چون چند‌بار آنها را جمع کرده‌اند اما بعد از گذشت مدتی دوباره شاهد ازدحام آنها در همین منطقه هستیم.
امیر از خرم‌آباد

   بزرگراه حادثه‌خیز بروجرد – اراک
بزرگراه بروجرد - اراک باید در تیر 95 ساخته و تحویل داده می‌شد اما هنوز شاهد بهره‌برداری از آن نیستیم و حادثه همچنان در این مسیر جان افراد را می‌گیرد. هر روز یک تصادف در این مسیر اتفاق می‌افتد اما کسی به فکر تسریع در بهسازی این مسیر نیست.
اکبر از بروجرد

   نصب تابلوهای نوری روی درختان
حد فاصل سه‌راه مطهری شمالی به سمت مصلا، مغازه‌دارها با نصب تابلوهای نوری روی درختان باعث مزاحمت‌های زیادی برای شهروندان شده‌اند. از مسئولان شهرداری تقاضا می‌کنیم نسبت به جمع‌آوری آنها اقدام کنند.
ابراهیمی از خرم‌آبادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code