موضوعات
لرستان

صدای همشهری

نویسنده:
33310253 - 021-88932308 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما لرستانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید. شماره تلفن روزنامه همشهری لرستان 33310253 و شماره پیامك آن 5000248503 است. ]
1396/08/14
   مجوز ساخت جایگاه سوخت در محله مسکونی
در یکی از محلات شلوغ و پرتردد شهر الیگودرز مجوز ساخت جایگاه سوخت در حالی از سوی مدیران شهری صادر شده که مشکلات زیادی را برای اهالی به وجود آورده است. این جایگاه سوخت نبش کوچه 8 متری و  دیوار به دیوار منازل مسکونی و همجواری با مسجد، حوزه علمیه و مدرسه است. علاوه بر ایجاد ترافیک و شلوغی، سلامتی اهالی محل، دانش‌آموزان، نمازگزاران و مراجعه‌کنندگان به حوزه علمیه هم در معرض خطر قرار دارد. چرا در صدور مجوز برای احداث این جایگاه سوخت به سلامتی و جان مردم توجهی نکرده‌اند؟ از مسئولان استانی می‌خواهیم به این مسأله ورود پیدا کنند.
جمعی از اهالی محله بلوار غربی و گاراژ قدیم ازنا

   بی‌قانونی برخی پزشکان در خرم‌آباد
مدتی است که برخی پزشکان عمومی و متخصص در خرم‌آباد دستگاه‌های کارتخوان را جمع‌آوری کرده و هزینه ویزیت را به صورت نقدی دریافت می‌کنند. به نظر می‌رسد که این اقدام برای جلوگیری از رهگیری درآمد و پرداخت نشدن مالیات واقعی است. این مساله باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی در رفت و آمد بیماران برای دریافت پول نقد از خودپردازها می‌شود. از مدیران دانشگاه علوم پزشکی درخواست رسیدگی و بررسی موضوع را داریم.
شهروند خرم‌آبادیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code