موضوعات
لرستان

صدای همشهری

نویسنده:
33310253 - 021-88932308 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما لرستانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید. شماره تلفن روزنامه همشهری لرستان 33310253 و شماره پیامك آن 5000248503 است. ]
1396/07/18
   هزینه‌های گزاف نصب سیستم سپهتن
پلیس راه به ما رانندگان تاکسی برون شهری اعلام کرده در صورت نصب نکردن سیستم سپهتن حق تردد نداریم. با این درآمد ناچیز که حتی کفاف تامین هزینه خانواده‌مان را هم نمی‌دهد باید از کجا پول برای نصب سیستم سپهتن بیاوریم؟ مگر پایانه چه خدماتی به ما رانندگان تاکسی می‌دهد که هر سال مجبور به پرداخت هزینه‌ای برای نصب یک وسیله روی تاکسی‌ها هستیم. اول نصب جی‌پی‌اس اجباری شد و حالا نوبت سپهتن شده است. لطفا مسئولان رسیدگی کنند تا درصورت نیاز با ارائه تسهیلات و حتی هزینه پایانه، این سیستم‌ها نصب و راه‌اندازی شوند، چون ما اصلا توان چنین کاری را نداریم.
یک راننده تاکسی خطی خرم‌آباد

   چاله‌ها در خیابان شهدا شرقی
مسیر رفت و آمد بچه‌های مدرسه سارا در خیابان شهدا شرقی خرم‌آباد به دلیل حفاری شرکت‌های خدمات‌رسان نامناسب شده و چاله‌های زیادی در این خیابان به وجود آمده است. دانش‌آموزان کم‌ سن و سال برای رفتن به مدرسه دچار مشکل شده‌اند. لطفا مسئولان و شرکت‌های مربوطه نسبت به پرکردن این چاله‌ها و برطرف کردن موانع اقدام کنند.
مریدی از خرم‌آبادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code