موضوعات
لرستان

صدای همشهری

نویسنده:
33310253 - 021-88932308 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما لرستانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید. شماره تلفن روزنامه همشهری لرستان 33310253 و شماره پیامك آن 5000248503 است. ]
1396/07/17
   استفاده از کیسه بی کیفیت
چند روز پیش برای خرید دارو به یک داروخانه شبانه‌روزی در شهر بروجرد مراجعه کردم اما متصدی داروخانه قرص، آمپول، سرم و بقیه داروها را در پلاستیک مشکی قرار داردکه بوی بدی داشت. با اینکه به او تذکر دادم باز هم حاضر به عوض کردن پلاستیک داروها نشد. این پلاستیک‌های مشکی فقط برای زباله مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما وقتی در مراکزی مثل داروخانه‌ها هم از این کیسه‌ها استفاده می‌کنند، دیگر از فروشگاه‌ها و سایر مراکز عرضه مواد غذایی، پوشاک و... چه انتظاری می‌توان داشت!
قوی‌دل از بروجرد

   انباشت زباله‌ها در خیابان ارغوان
در خیابان ارغوان در گلدشت شرقی، انباشت زباله‌های اهالی محل به معضلی برای ساکنان تبدیل شده است. نه اهالی محل برای انداختن زباله‌های خود در سطل‌های جاگذاری شده اقدام می‌کنند و نه شهرداری اقدام به جمع‌آوری این زباله‌ها می‌کند. لطفا مسئولان برای رفع این معضل اقدام کنند.
ناصری از خرم‌آبادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code