موضوعات
لرستان

صدای همشهری

نویسنده:
33310253 - 021-88932308 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما لرستانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید. شماره تلفن روزنامه همشهری لرستان 33310253 و شماره پیامك آن 5000248503 است. ]
1396/05/21
   تغییر کاربری باغ‌ها، خرم‌آباد را گرم‌تر می‌کند
تغییر کاربری باغ‌های خیرآباد و گلدشت کنونی و سایر باغ‌های کشاورزی جز از بین رفتن فضای سبز و افزایش گرما در خرم آباد هیچ حاصلی دیگری ندارد. لطفا مسئولان به این امر توجه کنند.
کیوان از خرم‌آباد

   درختان جدید، جایگزین درختان خشک شوند
کاش جای درختانی که خشک می‌شوند، درختان جدیدی کاشته شود. خیابان معلم به سمت هتل رنگین‌کمان که روزی به چهاراه رنگین کمان معروف بود نیز حالا دیگر مثل گذشته نیست.
یزدان از خرم‌آباد

   مشكلات وام مسكن
از متقاضیان وام برای ساخت خانه هستم. وقتی برای دریافت وام به بانک مسکن مراجعه می‌کنیم می‌گویند ساخت خانه باید تا سقف پیش برود تا وام تعلق بگیرد. اگر پول داشتیم كه دیگر نیازی به وام نبود. اگر می‌خواهند مشکل مسکن حل شود از همان مرحله اول دستگیر متقاضیان  باشند.
علیرضا از بروجرد

   به ارباب رجوع بی توجهی می‌شود
صبح‌ها در برخی ادارات به بهانه خوردن صبحانه در ساعات کاری مفید، ارباب رجوع برای مدتی طولانی منتظر می‌ماند و حق اعتراض هم ندارد. هیچ کس هم جوابگو نیست. چند بار معترض شده‌ایم اما رسیدگی نشده است.
کریمی از خرم‌آباد

   درختکاری را به زمانی خاص محدود نکنیم
با توجه به نقش اثرگذار و مثبت پروژه درختکاری در استان و تاثیر آن در ایجاد هوای پاک به نظر می رسد که درختکاری نباید محدود به ماه پایانی سال باشد. باید در طول سال چنین برنامه‌هایی داشته باشیم.
موسوی از خرم‌آباد

   معضل پارک نابجای خودرو
برخی راننده‌ها با پارک کردن در دو طرف خیابان‌ها، عبور و مرور اتومبیل‌هایی که در حال گذر هستند را دچار مشکل می‌کنند. لطفا مسئولان راهنمایی و رانندگی نسبت به توقف‌های هرچند کوتاه این رانندگان نظارت کنند.
آقانژاد از خرم‌آبادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code