موضوعات
لرستان

صدای همشهری

نویسنده:
33310253 - 021-889323008 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما لرستانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید. شماره تلفن روزنامه همشهری لرستان 33310253 و شماره پیامك آن 5000248503 است. ]
1396/05/17
   لزوم تکریم ارباب رجوع
برای گرفتن یک جواب آزمایش در روز و ساعت مقرر به یکی از مراکز درمانی مراجعه کردم. بعد از یک و نیم ساعت معطلی، ساعت 12 ظهر اعلام شد که نتیجه آزمایش آماده نیست و فردا بیایید. چرا تکریم ارباب رجوع تنها در حد شعار باقیمانده و برای زمان‌هایی که بی‌شک برای ما اهمیت بسیاری دارد، هیچ ارزشی قائل نیستند؟
دریکوند از خرم‌آباد

   دلالان، کشاورزان را اذیت می‌کنند
ما کشاورزان از بهار تا پاییز در باغ‌ها در زمینه کاشت و داشت محصول تلاش می‌کنیم اما موقع فرارسیدن فصل برداشت، دلالان و واسطه‌ها قیمت محصولات را تعیین می‌کنند. اگر کشاورز با آنها توافق نکند می‌گویند محصولت را نگهدار تا خراب شود. این در حالی است که اگر کارخانه‌های صنایع تبدیلی در شهرستان ما وجود داشته باشد، دیگر محصولات زیر قیمت به کارخانه‌های سایر شهرستان‌ها فروخته نمی‌شود.
اکبری از پلدختر

   سرعت کم‌ اینترنت
سرعت اینترنت در برخی سیم‌کارت‌ها واقعاً کم است. پرداخت هزینه‌ بر عهده ماست ولی کیفیت خدمات ارائه شده بسیار پایین است. ‌ای کاش به گوش مدیران این شرکت‌ها برسد که مردم برخی مناطق در استفاده از اینترنت مشکل دارند.
موسوی از بروجردارسال پیام اشتراک 
 
 Security code