موضوعات
لرستان

صدای همشهری

نویسنده:
33310253 - 021-88932308 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما لرستانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید. شماره تلفن روزنامه همشهری لرستان 33310253 و شماره پیامك آن 5000248503 است. ]
1396/05/16
   مشکل بیکاری لرستان با تلاش مسئولان قابل حل است
معضل اصلی جامعه لرستان بیکاری و فقر اقتصادی است. برای حل مشکل بیکاری باید مسئولان و مدیران ارشد استان به دنبال احداث پروژه‌های کلان و جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی باشند. بیکاری یک معضل منطقه‌ای است که با تلاش و همکاری تمام نمایندگان و مسئولان ارشد استانی حل می‌شود. بیکاری باعث شده که بسیاری از جوانان تحصیلکرده جویای کار به کلانشهرها مهاجرت کنند.
سالاروند از خرم‌آباد

   ایجاد ضوابط، مانع از تخریب محیط زیست
اگر قرار است لرستان مقصد گردشگری شود باید ضوابطی هم باشد تا مانع از تخریب محیط زیست استان شود. در حال حاضر آنطور که باید نظارت خاصی بر تردد تورهای گردشگری نمی‌شود. حضور گردشگران در مناطق بکر استان جز ایجاد آلودگی در محیط زیست، آتش‌سوزی‌، انباشت زباله و. . . حاصلی ندارد.
اکبری از خرم‌آباد

   عملیات اجرایی کند پروژه دوقلوی کیو
پروژه برج‌های دوقلوی کیو در صورت تکمیل و افتتاح به یک برند بی‌نظیر در معماری و شهرسازی شهر خرم آباد تبدیل خواهد شد. افسوس که روند اجرای این پروژه بسیار کند است.
دریکوند از خرم‌آبادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code