موضوعات
لرستان

صدای همشهری

نویسنده:
33310253 - 021-88932308 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما لرستانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید. شماره تلفن روزنامه همشهری لرستان 33310253 و شماره پیامك آن 5000248503 است. ]
1395/11/24
   توجه به آسفالت مناطق روستایی
از مسئولان خواهشمندیم به آسفالت مناطق روستایی توجه بیشتری داشته باشند. تكمیل طرح هادی در روستاهای استان یک ضرورت است.
غیاثوند از بروجرد
 
   گلایه از کرایه اضافی
متاسفانه برخی از رانندگان تاکسی برای یک مسیر که باید 500 تومان دریافت کنند، هزار تومان از مردم پول می‌گیرند. مسئولان بر عملكرد رانندگان تاكسی و نرخ های کرایه‌ها نظارت كنند.
محمدی از خرم آباد
 
   تسهیل‌ در پرداخت  وام ازدواج
مسئولان استان باید درپرداخت وام ازدواج از سوی بانک‌ها نظارت بیشتری داشته باشند. برای دریافت این وام باید زمان زیادی صرف کرده و دردسرهای زیادی تحمل كنیم تا شاید در نهایت موفق به دریافت آن شویم.
صفربیرانوند از خرم آباد
 
   توجه به محیط زیست
در حال حاضر توجه به مسائل محیط زیستی مختص به یک روز خاص شده است؛ این در حالی است که مسائل مربوط به محیط زیست را باید در طول سال در نظر داشته باشیم.
هادی برفی پور از خرم آباد

   تأخیر در پرداخت حقوق بازنشستگان
مسئولان بارها اعلام كرده‌اند كه تأخیری در پرداخت حقوق بازنشستگان وجود ندارد؛ این در حالی است كه از ابتدای سال 94 تاكنون هرماه چند روز تأخیر در این امر اتفاق می‌افتد. مسئولان مربوطه به این موضوع پاسخ واضحی بدهند.
مهران چگنی از خرم آباد

   ناوگان اتوبوسرانی تجهیز شود
ورود ناوگان حمل و نقل جدید و گاز‌سوز می‌تواند هم کمک به کاهش آلودگی هوا کند و هم سبب تشویق مردم برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی باشد. بی‌شک فراهم شدن امکانات توسط ناوگان اتوبوسرانی مردم را نسبت به استفاده بیشتر از وسایل حمل و نقل عمومی ترغیب کرده و در کاهش ترافیک و مصرف سوخت تاثیر بسزایی خواهد داشت.
اکبر میرزایی از خرم آبادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code