موضوعات
لرستان

راه‌اندازی کلینیک سیار صنعت در منطقه ویژه اقتصادی

نویسنده:
رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از بهبود و نوسازی واحدهای صنعتی در کلینیک سیار صنعت در منطقه ویژه اقتصادی لرستان خبر داد...
1396/05/18
رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از بهبود و نوسازی واحدهای صنعتی در کلینیک سیار صنعت در منطقه ویژه اقتصادی لرستان خبر داد.
به گزارش همشهری «بختیار رازانی» گفت: در جلسه‌ای که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط صنعتی و واحدهای تولیدی شهرک صنعتی منطقه ویژه اقتصادی لرستان برگزار شد، به‌منظور تداوم برنامه‌های حمایتی از واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی استان و با هدف شناسایی مشکلات و ارائه راهکار، کلینیک سیار صنعت راه اندازی شده است.
رازانی با بیان این‌که این جلسه در ساختمان گمرک منطقه ویژه اقتصادی لرستان برگزار شد، افزود: در این کلینیک که با هدف مشاوره تخصصی به بخش خصوصی صنعت و با کمک متخصصان برگزار می‌شود، واحدهای صنعتی که خواستار اجرای پروژه بهبود از سوی مشاوران بخش خصوصی هستند، می‌توانند درخواست خود را به شرکت شهرک‌های صنعتی استان ارائه کنند. بعد از دریافت درخواست کتبی واحدهای صنعتی، قرارداد بین مشاور و واحد صنعتی منعقد خواهد شد و پس از طرح مشکلات واحدهای صنعتی، نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مرتبط پاسخگو خواهند بود.
این مسئول تاکید کرد: امروزه واحدهای صنعتی با انبوهی از فرصت‌ها و تهدید‌ها روبه‌رو هستند که اغلب برای رویارویی با آنها از تخصص و تجربه لازم برخوردار نیستند و یا فرصت حل مشکل را به‌تنهایی ندارند؛ بنابرین این کلینیک‌ها می‌توانند راهگشای مناسبی برای این موضوع باشند.
در این جلسه همچنین اطلاعات لازم به واحدهای صنعتی متقاضی تسهیلات طرح رونق و نوسازی و بهسازی صنایع درخصوص ثبت‌نام در سایت بهین‌یاب ارائه شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code