موضوعات
لرستان

راه‌اندازی کلینیک دندانپزشکی مرکز بهداشت در خرم‌آباد

نویسنده:
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان خرم‌آباد افتتاح کلینیک دندانپزشکی مرکز بهداشت این شهرستان را از مهم‌ترین برنامه‌های این مرکز در سال جاری عنوان کرد...
1396/06/15
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان خرم‌آباد افتتاح کلینیک دندانپزشکی مرکز بهداشت این شهرستان را از مهم‌ترین برنامه‌های این مرکز در سال جاری عنوان کرد.
به گزارش مهر «محمد بیرانوند» طرح تحول سلامت را یک راهکار اساسی در کمک به اقشار کم درآمد، بیماریابی، پررنگ‌تر شدن نقش مردم و مسئولان در بهداشت و درمان و... دانست و عنوان کرد: تحقق این امر جز با کمک مردم و مسئولان محقق نخواهد شد. در این راستا مرکز جامع سلامت روستایی «رازان» و کلینیک دندانپزشکی مرکز بهداشت خرم آباد از مهم‌ترین برنامه‌های این مرکز در سال جاری خواهند بود.

   ۳۰۰ مبلغ به مناطق مختلف استان اعزام شدند
معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان از اعزام بیش از ۳۰۰ مبلغ و مبلغه به مناسبت عید غدیر خم به مناطق مختلف استان خبر داد.
حجت‌الاسلام «احمدرضا غلامی» به تسنیم گفت: به مناسبت عید غدیر خم بیش از 300 مبلغ و مبلغه به اقصی نقاط لرستان اعزام می‌شوند. روحانیون طرح هجرت نیز در این ایام در استان حضور دارند و به تبلیغ احکام نورانی اسلامی می‌پردازند.
وی افزود: حفظ خطبه غدیر از سوی روحانیون مستقر در مساجد استان ترویج فرهنگ بهره‌برداری از نهج‌البلاغه و دیدار با ائمه جمعه به نمایندگی از مقام معظم رهبری در روز عید غدیر خم انجام می‌شود. همچنین به‌منظور تجدید میثاق با مقام معظم رهبری در روز عید غدیر خم، دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان انجام می‌شود و تمام تشکل‌های وابسته، هیات‌های مذهبی، کانون مداحان، انجمن‌های اسلامی و تشکل‌های دینی در این برنامه حضور دارند.
حجت‌الاسلام غلامی عنوان کرد: جشن عید غدیر خم در تمام مساجد لرستان برگزار می‌شود و دیدار با سادات از دیگر برنامه‌های عید غدیر در استان است.

   اعزام هزار دانشجوی جهادگر لرستان به مناطق محروم
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی لرستان از اعزام هزار دانشجوی جهادگر دانشگاه‌های این استان به مناطق محروم خبر داد.
به گزارش مهر «حسین محمدی‌فر» گفت: مرحله اول اردوهای ۱۰روزه جهادی دانشجویی از اواخر تیرماه سال جاری شروع شد و تا‌کنون ۹۵۰ نفر از دانشجویان جهادگر بسیجی دانشگاه‌های لرستان در قالب ۸ گروه جهادی به مناطق محروم استان اعزام شده‌اند.
محمدی‌فر افزود: پیش‌بینی می‌شود در مرحله دوم اردوهای جهادی نیز هزار نفر از دانشجویان جهادگر دانشگاه‌های استان به مناطق محروم اعزام شوند. پس از اردوهای جهادی تابستان، اردوهای جهادی تداومی و اردوهای جهادی نوروز ۹۷ در مناطق محروم استان برگزار خواهند شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code