موضوعات
لرستان

حضور کارآفرینان شهرک‌های صنعتی در اولین نشست مشاوران جوان

نویسنده:
نخستین نشست مشاوران جوان و جوانان کارآفرین شهرک‌های صنعتی لرستان برگزار شد...
1396/08/29
نخستین نشست مشاوران جوان و جوانان کارآفرین شهرک‌های صنعتی لرستان برگزار شد.
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان با اعلام این خبر به همشهری اظهار کرد: این نشست برای نخستین بار در راستای تکریم کارآفرینان جوان و همچنین تعامل و همکاری و هم‌اندیشی بیشتر برای ارائه ایده‌های نو و راهکارهای مناسب برای حل مسائل، موانع و مشکلات آنان تشکیل شد.
«بختیار رازانی» افزود: جوانان کارآفرین با استفاده از ایده‌های خلاقانه‌ خود توانسته‌اند کسب ‌و‌ کار مفیدی راه‌اندازی کنند و باعث ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی کشور شوند. ما هم با حمایت‌های مالی و آموزشی به گسترش کسب و کار این عزیزان کمک خواهیم کرد.
وی به مشوق‌های سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها اشاره کرد و گفت: با مشوق‌هایی از جمله پایین آوردن نرخ واگذاری زمین‌های شهرک‌ها، ارائه امکانات نرم‌افزاری رایگان و تسهیلات به متقاضیان سرمایه‌گذاری، جذب سرمایه‌گذار در شهرک‌های صنعتی این استان بیشتر شده است.
رازانی تصریح کرد: مشاوران جوان و جوانان کارآفرین باید در این جلسات حضور یافته و مشکلات و خواسته‌های خود را به ما اعلام کنند تا با تعامل و همفکری بتوانیم موانع را برطرف کنیم.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان اضافه کرد: امروز مهم‌ترین مشکل جامعه، ایجاد اشتغال برای افراد خصوصا افراد تحصیلکرده است. کارآفرینان جوان با نیروی جوانی خود می توانند در حل این مشکل به کشور کمک کنند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code