موضوعات
لرستان

تکمیل پروژه‌های زیرساختی در شهرک‌های سنگ و صنعتی الیگودرز

نویسنده:
رئیس هیات مدیره و مدیر‌عامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از تکمیل پروژه‌های زیرساختی در شهرک‌های سنگ و صنعتی الیگودرز خبر داد...
1396/06/22
رئیس هیات مدیره و مدیر‌عامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از تکمیل پروژه‌های زیرساختی در شهرک‌های سنگ و صنعتی الیگودرز خبر داد.
به گزارش همشهری «بختیار رازانی» گفت: شهرک سنگ الیگودرز در زمینی به مساحت ۴۴ هکتار با امکانات زیربنایی آب، برق، گاز، راه دسترسی و همچنین 25 واحد صنعتی مستقر در حال فعالیت است. 23 واحد آن بهره‌بردار فعال بوده و حدود 323 نفر در آن اشتغال دارند.
‎این مسئول با اشاره به اینکه شهرک سنگ الیگودرز جزو هفت شهرک و ناحیه صنعتی است که به شرکت خدماتی واگذار شده است، افزود: شهرک صنعتی الیگودرز با مساحت 55 هکتار با کلیه امکانات زیربنایی آب، برق، گاز، تلفن، فیبر نوری و سیستم جمع‌آوری آب‌های سطحی و 21 واحد صنعتی مستقر که 12 واحد آن بهره‌بردار فعال بوده و اشتغال حدود 73 نفر در حال فعالیت است.   
رازانی با بیان اینکه از جمله پروژه‌های در دست اجرا در دو شهرک صنعتی و سنگ الیگودرز، عملیات اجرایی روسازی، بهسازی معابر عمومی و اجرای ساختمان آتش ‌نشانی و اجرای شبکه مخابرات و فیبر نوری در شهرک سنگ الیگودرز بوده، عنوان کرد: در سال جاری خرید یک دستگاه خودرو آتش‌نشانی برای این دو شهرک هم در دستور کار قرار دارد.
وی درباره پیگیری وضعیت صدور اسناد تفکیکی واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی و  سنگ الیگودرز هم اظهار کرد: اسناد تفکیکی واحدهای مستقر در شهرک سنگ الیگودرز به میزان 48 سند اخذ شده است که واحدهای صنعتی به منظور اخذ تسهیلات از بانک‌های عامل از این اسناد می‌توانند به عنوان وثیقه استفاده کنند.
رازانی بیان کرد: در شهرک صنعتی الیگودرز در سنوات گذشته برخی از واحدها برای اخذ تسهیلات از بانک، در رهن بانک قرار داشتند که با پیگیری‌های به عمل آمده سند کلی را از رهن بانک آزاد کرده‌ایم. در حال حاضر پیگیر صدور اسناد تفکیکی این شهرک نیز هستیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code