موضوعات
لرستان

تاکید شورای شهر خرم‌آباد بر پرداخت حقوق همزمان پرسنل شهرداری

نویسنده:
ارائه خدمات بهتر به شهروندان با صرف هزینه کمتر و ایجاد حساب مشترک برای پرداخت حقوق همزمان پرسنل خدماتی و ستادی شهرداری از مهم‌ترین مباحث مطرح‌شده در یازدهمین جلسه رسمی و علنی شورای شهر خرم‌آباد بود...
1396/08/24
ارائه خدمات بهتر به شهروندان با صرف هزینه کمتر و ایجاد حساب مشترک برای پرداخت حقوق همزمان پرسنل خدماتی و ستادی شهرداری از مهم‌ترین مباحث مطرح‌شده در یازدهمین جلسه رسمی و علنی شورای شهر خرم‌آباد بود.
به گزارش همشهری، در این جلسه که با حضور نمایندگان شورا، معاون اداری مالی، مدیران مناطق سه‌گانه شهرداری و مدیرعامل سازمان فضای سبز شهرداری خرم‌آباد برگزار شد، رسیدگی به نامه‌های مردمی شورا در دستور کار قرار داشت.
«زهرا نظری» نایب رئیس شورای شهر خرم‌آباد در این جلسه گفت: با نظارت بهتر و هزینه کمتر، می‌توان خدمات بهتری ارائه کرد. این امر با برنامه‌ریزی مدیران شهرداری محقق خواهد شد. بر این اساس باید شهردار و مدیران مناطق با توجه به اولویت‌ها و اهداف، برنامه جامع و کاملی در تمامی حوزه‌ها برای تحقق این امر تدوین کنند.
«اردشیر دریکوندی» رئیس شورای شهر خرم آباد هم بیان کرد: رعایت نظم و انضباط در سیستم اداری در روند پرداخت حقوق، کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمد باید سرلوحه کار پرسنل شهرداری باشد.
«رستم کوشکی» دیگر عضو شورای شهر تصریح کرد: شورا و شهرداری می‌توانند از ظرفیت بالای آموزش و پرورش و روحانیت مساجد برای فرهنگسازی در راستای پرداخت عوارض استفاده کنند.
«مهرداد علی‌پناه» یکی دیگر از اعضای شورا با بیان اینکه نیروهای خدمات شهری و فضای سبز باید به نیروهای ستادی از لحاظ پرداخت حقوق ارجحیت داشته باشند، اظهار کرد: بر این اساس باید شهرداری یک حساب مشترک برای پرداخت حقوق همزمان تمامی پرسنل ایجاد کند تا تبعیض بین پرسنل سازمان‌ها و مناطق از بین برود. «سجاد بابایی» عضو شورای شهر هم بر ضرورت به کارگیری تمام ظرفیت‌های شهرداری و سایر ادارات مرتبط برای جذب گردشگر و برندسازی در سطح شهر تاکید کرد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code